KPR Legionowo - KPR Wolsztyniak 38:23 (19:12)

Wolsztyniak: Płóciniczak, Piskorski; Sarbak, Szutta P. 1, Szutta N., Gaweł, Głowacki, Pietruszka 2, Frąckowiak, Raczkowiak 2, Chrapa 5, Wajs 7, Radny, Kuta 7.

Kary: Raczkowiak 4min, Wajs 2min, Kuta 4min.
Żółte kartki: Sarbak, Raczkowiak, Radny.

Sobotnie spotkanie od mocnego ciosu rozpoczęli gospodarze. Po 5min prowadzili już 4:0. Minutę później pierwszą bramkę dla naszej ekipy zdobył Krystian Kuta. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale nasi zawodnicy starali sie utrzymywać niewielką stratę bramkową. Kolejne minuty to całkiem niezła gra Wajsa i wspomnianego wcześniej Kuty, którzy z 12 bramek w pierwszej części gry zdobyli łącznie 9. Do 24 minuty różnica bramek wynosiła 3-4 trafienia, niestety ostatnie minuty pierwszej połowy należały do Legionowo. Zdobywając 5 bramek pod rząd schodzili do szatni z 7 bramkową zaliczką.
Początek drugiej odsłony to ciąg dalszy całkiem wyrównanej gry. Całe nadzieje na wywiezienie choć jednego punktu runęły w ciągu 10 minut (35' - 45'). Wówczas Wolsztyniak stracił 9 bramek nie dobywając ani jednej. Rezultat spotkania był już przesądzony i nasz zespół musiał pogodzić się z drugą porażką w sezonie.