Juniorzy

Juniorzy

Juniorzy Młodsi

Juniorzy Młodsi

Młodzicy

Młodzicy

Dzieci

Dzieci
6ikona1516

Wisła II Płock - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 27:27 (15:12)

Wolsztyniak: Piskorski, Gessner 2, Głowacki 1, Kaczmarek 1, Kuta 4, Lasak 1, Pawłowski, Pietruszka 1, Podleśny, Raczkowiak 7, Radny, Rogoziński 6,  Szała 3, Szutta P. 1.

Kary: 2min, Żółte kartki: 3

5ikona1516

Wolsztyniak Wolsztyn - Warmia Traveland Olsztyn 19:29 (10:14)

Wolsztyniak: Piskorski, Wieczorek - Gessner 4, Kuta 3, Kaczmarek 3, Głowacki 3, Radny 1, Wajs 1, Raczkowiak 1, Pietruszka 1, Rogoziński 1, Szutta 1 oraz Pawłowski, Chrapa, Szała, Podleśny.
Karne: 4/5.
Kary: 10 min.

Warmia Traveland: Gawryś, Zakreta - Malewski 8, Kopyciński 5, Sikorki 4, Królik 3, Żółtak 2, Deptuła Paweł 2, Koledziński 2, Hegier 1, Kondracki 1, Droździk 1 oraz Krawczyk, Deptuła Piotr.
Karne: 3/3.
Kary: 8 min.

Kary: Wolsztyniak - 10 min. (Głowacki 4 min., Podleśny 2 min., Szała 2 min., Chrapa 2 min.), Warmia Traveland - 8 min. (Królik 4 min., Hegier 2 min., Malewski 2 min.).
Sędziowie: Stężowski, Ziabicki.
Widzów: 350.

5ikona1516

 Wszystkich sympatyków informujemy, iż wstęp na najbliższe spotkanie Wolsztyniaka z Warmią (tj. 10.10.15 - godz. 17:00) będzie DARMOWE!!!

Wejściówki sponsoruje bezpartyjny kandydat do Senatu RP Pan Jerzy Andrzejak. 



4free

51516ikona

Mueller MKS Grudziądz - Wolsztyniak Wolsztyn 28:33 (14:18)

Mueller MKS: Chmurski, Prietz - Ossowski 8, Pożoga 5, Kruszewski 4, Wiśniewski 3, Nalaskowski 3, Kostrzewa 2, Orłowski 2, Bartecki 1 oraz Piernicki, Babicki, Mrozowicz.

Wolsztyniak: Piskorski - Kuta 6, Chrapa 5, Wajs 4, Kaczmarek 4, Szutta 3, Pawłowski 3, Głowacki 2, Pietruszka 2, Raczkowiak 2, Rogoziński 2 oraz Wieczorek, Szała, Radny.

31516

KPR Wolsztyniak Wolsztyn - KS Meble Wójcik Elbląg 25:26 (9:14)

Wolsztyniak: Piskorski, Wieczorek - Kuta 6, Pawłowski 4, Szutta 3, Głowacki 3, Kaczmarek 2, Pietruszka 2, Gessner 2, Raczkowiak 2, Wajs 1, Rogoziński, Radny, Chrapa

Meble: Głębocki, Fiodor - Kupiec 8, Adamczak Piotr 5, Adamczak Paweł 4, Spychalski 3, Szopa 2, Dorsz 1, Olszewski 1, Tórz 1, Netz 1, Malczewski, Gębala, Malandy, Serpina

Karne:
Wolsztyniak - 1/1
Meble - 7/7

Kary:
Wolsztyn - 4 minuty (Głowacki 2, Raczkowiak 2)
Elbląg - 8 minut (Malczewski 2, Dorsz 2, Adamczak Piotr 2, Netz 2)

Podkategorie

Facebook

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.