Płóciniczak Jarosław, Utrata Dawid, Wieczorek Marek, Izydorczyk Adrian, Szutta Patryk 1, Rogoziński Mariusz, Szutta Norbert 3, Kaczmarek Hubert 7, Pietruszka Marcin 1, Gessner Kamil,Raczkowiak Alan 2, Wajs Maciej 5, Chrapa Artur 3, Podleśny Przemysław 2, KubiakDamian, Laskowski Maciej.
Takiej dramaturgii, ostrej walki, niesamowitego dopingu i zwycięskiej bramki w ostatniej sekundzie nikt się nie spodziewał. Dziś nasz Wolsztyniak pokonał wicelidera Spójnię
Wybrzeże Gdańsk i teraz mamy 4 punkty przewagi nad piątą drużyną ligi.
Podkategorie
II Liga Sezon 2020/2021 Liczba artykułów: 14
Drużyna Liczba artykułów: 1
Inne sezony Liczba artykułów: 8
Runda I |
||
Kolejka 1, 2019-09-14/15, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/1 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/2 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
SPR Oleśnica |
IIM1/3 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/4 |
TS Zew Świebodzin |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/5 |
MKS Tęcza Kościan |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/6 |
UKS Trójka Nowa Sól |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/7 |
SKS Orlik Brzeg |
ŚKPR Świdnica |
Kolejka 2, 2019-09-21/22, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/8 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/9 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/10 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/11 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/12 |
LKS OSiR Komprachcice |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/13 |
SPR Oleśnica |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/14 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
Kolejka 3, 2019-09-28/29, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/15 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/16 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/17 |
TS Zew Świebodzin |
SPR Oleśnica |
IIM1/18 |
MKS Tęcza Kościan |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/19 |
UKS Trójka Nowa Sól |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/20 |
SKS Orlik Brzeg |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/21 |
ŚKPR Świdnica |
SKF KPR Sparta Oborniki |
Kolejka 4, 2019-10-05/06, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/22 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/23 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/24 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/25 |
LKS OSiR Komprachcice |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/26 |
SPR Oleśnica |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/27 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/28 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
Kolejka 5, 2019-10-12/13, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/29 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/30 |
TS Zew Świebodzin |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/31 |
MKS Tęcza Kościan |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/32 |
UKS Trójka Nowa Sól |
SPR Oleśnica |
IIM1/33 |
SKS Orlik Brzeg |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/34 |
ŚKPR Świdnica |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/35 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
Kolejka 6, 2019-10-19/20, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/36 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/37 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/38 |
LKS OSiR Komprachcice |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/39 |
SPR Oleśnica |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/40 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/41 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/42 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
TS Zew Świebodzin |
Kolejka 7, 2019-10-26/27, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/43 |
TS Zew Świebodzin |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/44 |
MKS Tęcza Kościan |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/45 |
UKS Trójka Nowa Sól |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/46 |
SKS Orlik Brzeg |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/47 |
ŚKPR Świdnica |
SPR Oleśnica |
IIM1/48 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/49 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
Kolejka 8, 2019-11-09/10, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/50 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/51 |
LKS OSiR Komprachcice |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/52 |
SPR Oleśnica |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/53 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/54 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/55 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/56 |
TS Zew Świebodzin |
MKS Tęcza Kościan |
Kolejka 9, 2019-11-16/17, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/57 |
MKS Tęcza Kościan |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/58 |
UKS Trójka Nowa Sól |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/59 |
SKS Orlik Brzeg |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/60 |
ŚKPR Świdnica |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/61 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/62 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
SPR Oleśnica |
IIM1/63 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
LKS OSiR Komprachcice |
Kolejka 10, 2019-11-23/24, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/64 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/65 |
SPR Oleśnica |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/66 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/67 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/68 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/69 |
TS Zew Świebodzin |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/70 |
MKS Tęcza Kościan |
UKS Trójka Nowa Sól |
Kolejka 11, 2019-11-30/12-01, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/71 |
UKS Trójka Nowa Sól |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/72 |
SKS Orlik Brzeg |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/73 |
ŚKPR Świdnica |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/74 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/75 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/76 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/77 |
LKS OSiR Komprachcice |
SPR Oleśnica |
Kolejka 12, 2019-12-07/08, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/78 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
SPR Oleśnica |
IIM1/79 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/80 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/81 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/82 |
TS Zew Świebodzin |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/83 |
MKS Tęcza Kościan |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/84 |
UKS Trójka Nowa Sól |
SKS Orlik Brzeg |
Kolejka 13, 2019-12-14/15, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/85 |
SKS Orlik Brzeg |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/86 |
ŚKPR Świdnica |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/87 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/88 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/89 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/90 |
LKS OSiR Komprachcice |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/91 |
SPR Oleśnica |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
Runda II |
||
Kolejka 14, 2020-01-25/26, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/92 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/93 |
SPR Oleśnica |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/94 |
LKS OSiR Komprachcice |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/95 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/96 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/97 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/98 |
ŚKPR Świdnica |
SKS Orlik Brzeg |
Kolejka 15, 2020-02-01/02, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/99 |
ŚKPR Świdnica |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/100 |
SKS Orlik Brzeg |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/101 |
UKS Trójka Nowa Sól |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/102 |
MKS Tęcza Kościan |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/103 |
TS Zew Świebodzin |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/104 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
SPR Oleśnica |
IIM1/105 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
Kolejka 16, 2020-02-08/09, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/106 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/107 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/108 |
SPR Oleśnica |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/109 |
LKS OSiR Komprachcice |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/110 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/111 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/112 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
ŚKPR Świdnica |
Kolejka 17, 2020-02-15/16, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/113 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/114 |
ŚKPR Świdnica |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/115 |
SKS Orlik Brzeg |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/116 |
UKS Trójka Nowa Sól |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/117 |
MKS Tęcza Kościan |
SPR Oleśnica |
IIM1/118 |
TS Zew Świebodzin |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/119 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
Kolejka 18, 2020-02-22/23, sobota/niedziela |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/120 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/121 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/122 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/123 |
SPR Oleśnica |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/124 |
LKS OSiR Komprachcice |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/125 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/126 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
SKF KPR Sparta Oborniki |
Kolejka 19, 2020-02-29/03-01, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/127 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/128 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/129 |
ŚKPR Świdnica |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/130 |
SKS Orlik Brzeg |
SPR Oleśnica |
IIM1/131 |
UKS Trójka Nowa Sól |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/132 |
MKS Tęcza Kościan |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/133 |
TS Zew Świebodzin |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
Kolejka 20, 2020-03-07/08, sobota/niedziela |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/134 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/135 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/136 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/137 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/138 |
SPR Oleśnica |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/139 |
LKS OSiR Komprachcice |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/140 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
Kolejka 21, 2020-03-14/15, sobota/niedziela |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/141 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/142 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/143 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
SPR Oleśnica |
IIM1/144 |
ŚKPR Świdnica |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/145 |
SKS Orlik Brzeg |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/146 |
UKS Trójka Nowa Sól |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/147 |
MKS Tęcza Kościan |
TS Zew Świebodzin |
Kolejka 22, 2020-03-21/22, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/148 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/149 |
TS Zew Świebodzin |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/150 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/151 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/152 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/153 |
SPR Oleśnica |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/154 |
LKS OSiR Komprachcice |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
Kolejka 23, 2020-03-28/29, sobota/niedziela |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/155 |
LKS OSiR Komprachcice |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/156 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
SPR Oleśnica |
IIM1/157 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/158 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/159 |
ŚKPR Świdnica |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/160 |
SKS Orlik Brzeg |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/161 |
UKS Trójka Nowa Sól |
MKS Tęcza Kościan |
Kolejka 24, 2020-04-04/05, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/162 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/163 |
MKS Tęcza Kościan |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/164 |
TS Zew Świebodzin |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/165 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/166 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/167 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/168 |
SPR Oleśnica |
LKS OSiR Komprachcice |
Kolejka 25, 2020-04-18, sobota |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/169 |
SPR Oleśnica |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/170 |
LKS OSiR Komprachcice |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/171 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/172 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/173 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/174 |
ŚKPR Świdnica |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/175 |
SKS Orlik Brzeg |
UKS Trójka Nowa Sól |
Kolejka 26, 2020-04-25, sobota |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/176 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/177 |
UKS Trójka Nowa Sól |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/178 |
MKS Tęcza Kościan |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/179 |
TS Zew Świebodzin |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/180 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/181 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/182 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
SPR Oleśnica |