Juniorzy

Juniorzy

Juniorzy Młodsi

Juniorzy Młodsi

Młodzicy

Młodzicy

Dzieci

Dzieci

JUNIORZY MŁODSI - 2017/2018

GRUPA A

Lp DataStart Mecz Data meczu Gospodarz Wynik Gość Miejsce
 
1 2017-09-23 P/JmMA/1   MKS Poznań   Zespół nr 8  
2 2017-09-23 P/JmMA/2   UKS Spartakus Buk

19:19 (11:10)

k.5:4

MKS Nielba Wągrowiec I  
3 2017-09-23 P/JmMA/3 5.10. g.18:00 UKS Lider Swarzędz 36:45 (17:25) KPR Wolszyniak Wolsztyn Kleszczewo
4 2017-09-23 P/JmMA/4   MKS Nielba Wągrowiec II 35:23 (15:14) KS Posnania Poznań  
 
5 2017-09-30 P/JmMA/5   Zespół nr 8   KS Posnania Poznań  
6 2017-09-30 P/JmMA/6 6.12, g.18:00 KPR Wolszyniak Wolsztyn 36:28 (18:13) MKS Nielba Wągrowiec II  
7 2017-09-30 P/JmMA/7 6.11, g.17:30 MKS Nielba Wągrowiec I 37:30 (19:14) UKS Lider Swarzędz Kościuszki 59
8 2017-09-30 P/JmMA/8   MKS Poznań 30:27 (16:8) UKS Spartakus Buk  
 
9 2017-10-07 P/JmMA/9   UKS Spartakus Buk   Zespół nr 8  
10 2017-10-07 P/JmMA/10 8.10, g.11:00 UKS Lider Swarzędz 21:44 (9:19) MKS Poznań Kleszczewo
11 2017-10-07 P/JmMA/11   MKS Nielba Wągrowiec II 31:39 (17:23) MKS Nielba Wągrowiec I  
12 2017-10-07 P/JmMA/12   KS Posnania Poznań 18:30 (12:19) KPR Wolszyniak Wolsztyn  
 
13 2017-10-14 P/JmMA/13   Zespół nr 8   KPR Wolszyniak Wolsztyn  
14 2017-10-14 P/JmMA/14 19.10, g.16:30 MKS Nielba Wągrowiec I 50:15 (22:4) KS Posnania Poznań OSiR
15 2017-10-14 P/JmMA/15 12.10, g.17:30 MKS Poznań 51:12 (26:5) MKS Nielba Wągrowiec II Newtona
16 2017-10-14 P/JmMA/16 12.10, g.19:00 UKS Spartakus Buk 49:28 (26:16) UKS Lider Swarzędz OSIR Buk
 
17 2017-10-21 P/JmMA/17   UKS Lider Swarzędz   Zespół nr 8  
18 2017-10-21 P/JmMA/18 25.10, g.15:00 MKS Nielba Wągrowiec II 24:36 (11:21) UKS Spartakus Buk OSiR
19 2017-10-21 P/JmMA/19 20.10, g.17:45 KS Posnania Poznań 13:40 (8:16) MKS Poznań  
20 2017-10-21 P/JmMA/20 25.10, g.18:00 KPR Wolszyniak Wolsztyn 21:31 (10:17) MKS Nielba Wągrowiec I  
 
21 2017-10-28 P/JmMA/21   Zespół nr 8   MKS Nielba Wągrowiec I  
22 2017-10-28 P/JmMA/22 30.10, g.17:30 MKS Poznań 44:25 (20:10) KPR Wolszyniak Wolsztyn Newtona 
23 2017-10-28 P/JmMA/23 31.10, g.18:30 UKS Spartakus Buk 49:25 (24:10) KS Posnania Poznań Szrych Szeregów
24 2017-10-28 P/JmMA/24 2.12, g.13:30 UKS Lider Swarzędz 24:35 (13:17) MKS Nielba Wągrowiec II Kleszczewo
 
25 2017-11-04 P/JmMA/25   MKS Nielba Wągrowiec II   Zespół nr 8  
26 2017-11-04 P/JmMA/26 9.12, g.14:00 KS Posnania Poznań 36:24 (18:10) UKS Lider Swarzędz Newtona
27 2017-11-04 P/JmMA/27 8.11, g.18:00 KPR Wolszyniak Wolsztyn 25:28 (10:16) UKS Spartakus Buk  
28 2017-11-04 P/JmMA/28 9.11, g.16:30 MKS Nielba Wągrowiec I 27:34 (12:19) MKS Poznań OSiR
 
29 2017-11-11 P/JmMA/29   Zespół nr 8   MKS Poznań  
30 2017-11-11 P/JmMA/30 16.11, g.16:30 MKS Nielba Wągrowiec I 32:26 (16:12) UKS Spartakus Buk OSiR
31 2017-11-11 P/JmMA/31 13.11, g.19:45 KPR Wolszyniak Wolsztyn   UKS Lider Swarzędz  
32 2017-11-11 P/JmMA/32 11.11, g.14:00 KS Posnania Poznań 24:33 (15:13) MKS Nielba Wągrowiec II Newtona
 
33 2017-11-18 P/JmMA/33   KS Posnania Poznań   Zespół nr 8  
34 2017-11-18 P/JmMA/34 18:12, g.15:45 MKS Nielba Wągrowiec II   KPR Wolszyniak Wolsztyn OSIR
35 2017-11-18 P/JmMA/35 25.11, g.15:30 UKS Lider Swarzędz 21:47 (10:25) MKS Nielba Wągrowiec I Heweliusza
36 2017-11-18 P/JmMA/36 23.11, g.18:30 UKS Spartakus Buk 25:28 (13:13) MKS Poznań OSiR Buk
 
37 2017-11-25 P/JmMA/37   Zespół nr 8   UKS Spartakus Buk  
38 2017-11-25 P/JmMA/38 21.11, g.17:30 MKS Poznań 44:22 (24:10) UKS Lider Swarzędz Newtona
39 2017-11-25 P/JmMA/39 11.12, g.17:30 MKS Nielba Wągrowiec I   MKS Nielba Wągrowiec II OSiR
40 2017-11-25 P/JmMA/40 27.11, g.19:45 KPR Wolszyniak Wolsztyn   KS Posnania Poznań  
 
41 2017-12-02 P/JmMA/41   KPR Wolszyniak Wolsztyn   Zespół nr 8  
42 2017-12-02 P/JmMA/42 2.12, g.13:00 KS Posnania Poznań 22:32 (13:17) MKS Nielba Wągrowiec I Newtona
43 2017-12-02 P/JmMA/43 28.11, g.14:45 MKS Nielba Wągrowiec II 24:48 (10:19) MKS Poznań OSiR Wągrowiec
44 2017-12-02 P/JmMA/44 10.12, g.15:30 UKS Lider Swarzędz 31:41 (14:26) UKS Spartakus Buk Heweliusza
 
45 2017-12-09 P/JmMA/45   Zespół nr 8   UKS Lider Swarzędz  
46 2017-12-09 P/JmMA/46 7.12, g.18:30 UKS Spartakus Buk 35:18 (19:10) MKS Nielba Wągrowiec II Szarych Szeregów
47 2017-12-09 P/JmMA/47 7.12, g.17:30 MKS Poznań 40:24 (17:10) KS Posnania Poznań Newtona
48 2017-12-09 P/JmMA/48 21.12, g.18:00 MKS Nielba Wągrowiec I   KPR Wolszyniak Wolsztyn OSiR
 
49 2017-12-13 P/JmMA/49   MKS Nielba Wągrowiec I   Zespół nr 8  
50 2017-12-13 P/JmMA/50 13.12, g.18:00 KPR Wolszyniak Wolsztyn 19:30 (5:17) MKS Poznań  
51 2017-12-13 P/JmMA/51 15.12, g.19:15 KS Posnania Poznań   UKS Spartakus Buk Newtona
52 2017-12-13 P/JmMA/52   MKS Nielba Wągrowiec II 34:26 (16:9) UKS Lider Swarzędz  
 
53 2017-12-16 P/JmMA/53   Zespół nr 8   MKS Nielba Wągrowiec II  
54 2017-12-16 P/JmMA/54   UKS Lider Swarzędz   KS Posnania Poznań  
55 2017-12-16 P/JmMA/55 14.12, g.18:30 UKS Spartakus Buk 23:21 (16:9) KPR Wolszyniak Wolsztyn Szarych Szeregów
56 2017-12-16 P/JmMA/56 14.12, g.17:30 MKS Poznań   MKS Nielba Wągrowiec I  

Facebook

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.