07-03-20 Wolsztyniak - Szczypiorniak Gniezno
14-03-20 Sparta Oborniki II - Wolsztyniak
21-03-20 Wolsztyniak - Nielba Wągrowiec

(terminy mogą ulec zmianie)

Czwartkowy trening relaksacyjny na basenie \dobrze wpłynął na drużynę, która pokonała dziś w meczu wyjazdowym SPR Włoszakowice.Wielkie GRATULACJE dla zawodników, trenera i kierownika

SPR Włoszakowice - KPR Wolsztyniak 20:22 (10:11)
Wolsztyniak: Mały, Pietruszka 3 bramki, Tomiak F. 1, Strzempek, Palm, Lehmann 4, Tomiak M., Świtała, Kierych, Kamiński 3 (czerwona kartka 3x2min), Młynkowiak 2 (żółta kartka), Kucza, Jankowiak 2 (żółta kartka), Kotkowiak 1, Kuźniak 5, Banach.

W dniu wczorajszym zawodnicy Wojtka Hanyż rozegrali mecz z Ostrovią Ostrów Wlkp. Młodzicy do spotkania podeszli skoncentrowani I chętni zdobycia 3 punktów. Pierwsza połowa to bardzo wyrównane i zacięte spotkanie, które zakończyło się dwoma bramkami przewagi dla przyjezdnych wywalczone zaledwie w 4 ostatnich minutach.Pierwszą połowę przegrywaliśmy 12:14.
Po poważnych rozmowach w szatni nasi zawodnicy rozpoczęli drugą część meczu rewelacyjnie, po 10 minutach gry i bramkach m.in. najlepszych strzelców Lehmana i Kuźniaka nasz zespół wyszedł na 5 bramkową przewagę! Niestety w tym momencie zbyt szybko zawodnicy uwierzyli w wygraną. Kolejne minuty gry to proste błędy w obronie i brak skuteczności w ataku co wykorzystują goście by w 44 minucie doprowadzić do remisu 23:23. 120 sekund później przegrywaliśmy już 23:25. Pomimo obronionego w ostatnich minutach rzutu karnego nie udało się nawet zdobyć remisu i spotkanie zakończyło się porażką 25:26. Takie przegrane bardzo bolą ale dają też sporą lekcje pokory. We wczorajszym meczu zawodnicy zapomnieli, że mecz trwa 50 minut i przez cały ten czas trzeba być skupionym w stu procentach... niestety.

KPR Wolsztyniak - Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp. 25:26 (12:14)

Wolsztyniak: Mały, Pietruszka 3 bramki, Tomiak F. 1 + 2min, Strzemopek 3 + zółta kartka, Palm, Lehmann 5, Tomiak M., Switała, Kierych, Kamiński 1 +żółta kartka +2min, Młynkowiak 1, Kucza 1, Janlowiak 1, Kotkowiak 4, Kuźniak 5, Banach.

KPR Wolsztyniak - SKF KPR SParta Oborniki 22:23 (10:11)
Mały, Pietruszka 4 bramki, Tomiak F. 1, Strzempek 1, Palm, Lehmannn, Tomiak Ł., Świtała, Kierych, Kamiński 5, Młynkowiak 5, Kucza, Jankowiak 1, Kotkowiak 4, Kuźniak 1, Banach.

W dniu wczorajszym zawodnicy Wojtka Hanyża rozegrali ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym we własnej hali. Mimo bardzo dobrej gry całego zespołu nie udało się zdobyć punktów. Przyjezdni z Obornik zajmujący pierwsze miejsce w tabeli okazali się troszkę lepszym zespołem. Wielkie podziękowania dla wszystkich zawodników, którzy oddali serce w tym meczu.