Wczoraj odbył sie także kolejny mecz ligowy naszych MŁODZIKÓW.
Tym razem Wolsztyniak pojechał do Buku gdzie tamtejszy Spartakus chciał zgarnąć punkty do swojej kolekcji. Podopieczni Wojtka Hanyża przyzwyczaili już nas do gładkich zwycięstw, ale to co zrobili wczoraj przeszło najśmielsze oczekiwania. Po pierwszych 15minutach gry na tablicy widniał wynik 0:15 dla KPRu! Gospodarze w pierwszej połowie zdobyli zaledwie 3 bramki, która zakończyła się wynikiem 3:24. Druga połowa przebiegła niemal identycznie a ostateczny wynik to 6:42!
Wielkie gratulacje dla całego zespołu w szczególności dla najlepszego snajpera - Łukasza Lehmana, który zdobył aż 15 bramek!

Wolsztyniak: Mały, Pietruszka 4, Tomiak 1, Strzempek 2 (żółta kartka, 2min), Palm 3, Lehmann 15, Tomiak, Świtała 1, Kuźniak 2, Kamiński, Młynkowiak 3, Kucza, Jankowiak 7, Kotkowiak 4, Banach.