KPR Wolsztyniak - Spartakus Buk 30:24 (14:14)
Wolsztyniak: Mały, Pietruszka 5, Tomiak 2, Strzemoek, Palm, Lehmann 5, Tomiak, Świtała, Kierych, Kuźniak 3, Kamiński 8, Młynkowiak 1, Wróblewski, Kucza, Jankowiak 4, Kotkowiak 2.
Mecz meczowi nierówny. 4 dni temu wysoka wygrana, a tym razem ciężka przeprawa. A te same zespoły...Buk tym razem lepiej i w innym składzie, my słabiej i efektem był bardzo wyrównany mecz. Cieszy to, że chłopcy potrafili grać równo i kiedy trzeba było wzmocnili obronę co dało nam 3 punkty. Znów zdecydowała gra zespołu bo myślę że wygraliśmy właśnie dlatego, że mieliśmy szerszy skład. Dla zawodników takie wyrownane mecze to super doświadczenie na przyszłość. GRATULUJĘ im kolejnej wygranej i czekamy na następny mecz. Już w środę w Swarzędzu. HEJ KPR!
1 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-29 | IDMAR Jedynka Mosina | Pauzuje | ||||
2 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-29 | SKF KPR Sparta Oborniki | MKS Nielba Wągrowiec | ||||
3 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-29 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | KS Polonia Środa Wlkp. | ||||
4 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-29 | UKS Spartakus Buk | KPR Wolszyniak Wolsztyn | ||||
5 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-29 | UKS Spartakus Buk | UKS Lider Swarzędz | ||||
6 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-10-06 | Pauzuje | UKS Lider Swarzędz | ||||
7 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-10-06 | KPR Wolszyniak Wolsztyn | UKS Spartakus Buk | ||||
8 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-10-06 | KS Polonia Środa Wlkp. | UKS Spartakus Buk | ||||
9 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-10-06 | MKS Nielba Wągrowiec | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | ||||
10 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-10-06 | IDMAR Jedynka Mosina | SKF KPR Sparta Oborniki | ||||
11 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-10-13 | SKF KPR Sparta Oborniki | Pauzuje | ||||
12 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-10-13 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | IDMAR Jedynka Mosina | ||||
13 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-10-13 | UKS Spartakus Buk | MKS Nielba Wągrowiec | ||||
14 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-10-13 | UKS Spartakus Buk | KS Polonia Środa Wlkp. | ||||
15 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-10-13 | UKS Lider Swarzędz | KPR Wolszyniak Wolsztyn | ||||
16 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-20 | Pauzuje | KPR Wolszyniak Wolsztyn | ||||
17 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-20 | KS Polonia Środa Wlkp. | UKS Lider Swarzędz | ||||
18 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-20 | MKS Nielba Wągrowiec | UKS Spartakus Buk | ||||
19 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-20 | IDMAR Jedynka Mosina | UKS Spartakus Buk | ||||
20 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-20 | SKF KPR Sparta Oborniki | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | ||||
21 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-27 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | Pauzuje | ||||
22 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-27 | UKS Spartakus Buk | SKF KPR Sparta Oborniki | ||||
23 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-27 | UKS Spartakus Buk | IDMAR Jedynka Mosina | ||||
24 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-27 | UKS Lider Swarzędz | MKS Nielba Wągrowiec | ||||
25 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-27 | KPR Wolszyniak Wolsztyn | KS Polonia Środa Wlkp. | ||||
26 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-11-03 | Pauzuje | KS Polonia Środa Wlkp. | ||||
27 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-11-03 | MKS Nielba Wągrowiec | KPR Wolszyniak Wolsztyn | ||||
28 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-11-03 | IDMAR Jedynka Mosina | UKS Lider Swarzędz | ||||
29 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-11-03 | SKF KPR Sparta Oborniki | UKS Spartakus Buk | ||||
30 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-11-03 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | UKS Spartakus Buk | ||||
31 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-11-10 | UKS Spartakus Buk | Pauzuje | ||||
32 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-11-10 | UKS Spartakus Buk | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | ||||
33 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-11-10 | UKS Lider Swarzędz | SKF KPR Sparta Oborniki | ||||
34 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-11-10 | KPR Wolszyniak Wolsztyn | IDMAR Jedynka Mosina | ||||
35 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-11-10 | KS Polonia Środa Wlkp. | MKS Nielba Wągrowiec | ||||
36 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-17 | Pauzuje | MKS Nielba Wągrowiec | ||||
37 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-17 | IDMAR Jedynka Mosina | KS Polonia Środa Wlkp. | ||||
38 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-17 | SKF KPR Sparta Oborniki | KPR Wolszyniak Wolsztyn | ||||
39 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-17 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | UKS Lider Swarzędz | ||||
40 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-17 | UKS Spartakus Buk | UKS Spartakus Buk | ||||
41 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-24 | UKS Spartakus Buk | Pauzuje | ||||
42 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-24 | UKS Lider Swarzędz | UKS Spartakus Buk | ||||
43 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-24 | KPR Wolszyniak Wolsztyn | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | ||||
44 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-24 | KS Polonia Środa Wlkp. | SKF KPR Sparta Oborniki | ||||
45 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-24 | MKS Nielba Wągrowiec | IDMAR Jedynka Mosina | ||||
46 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-12-01 | Pauzuje | IDMAR Jedynka Mosina | ||||
47 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-12-01 | MKS Nielba Wągrowiec | SKF KPR Sparta Oborniki | ||||
48 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-12-01 | KS Polonia Środa Wlkp. | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | ||||
49 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-12-01 | KPR Wolszyniak Wolsztyn | UKS Spartakus Buk | ||||
50 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-12-01 | UKS Lider Swarzędz | UKS Spartakus Buk | ||||
51 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-12-08 | UKS Lider Swarzędz | Pauzuje | ||||
52 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-12-08 | UKS Spartakus Buk | KPR Wolszyniak Wolsztyn | ||||
53 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-12-08 | UKS Spartakus Buk | KS Polonia Środa Wlkp. | ||||
54 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-12-08 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | MKS Nielba Wągrowiec | ||||
55 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-12-08 | SKF KPR Sparta Oborniki | IDMAR Jedynka Mosina | ||||
56 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-15 | Pauzuje | SKF KPR Sparta Oborniki | ||||
57 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-15 | IDMAR Jedynka Mosina | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | ||||
58 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-15 | MKS Nielba Wągrowiec | UKS Spartakus Buk | ||||
59 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-15 | KS Polonia Środa Wlkp. | UKS Spartakus Buk | ||||
60 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-15 | KPR Wolszyniak Wolsztyn | UKS Lider Swarzędz | ||||
61 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2019-02-02 | KPR Wolszyniak Wolsztyn | Pauzuje | ||||
62 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2019-02-02 | UKS Lider Swarzędz | KS Polonia Środa Wlkp. | ||||
63 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2019-02-02 | UKS Spartakus Buk | MKS Nielba Wągrowiec | ||||
64 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2019-02-02 | UKS Spartakus Buk | IDMAR Jedynka Mosina | ||||
65 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2019-02-02 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | SKF KPR Sparta Oborniki | ||||
66 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2019-02-09 | Pauzuje | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | ||||
67 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2019-02-09 | SKF KPR Sparta Oborniki | UKS Spartakus Buk | ||||
68 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2019-02-09 | IDMAR Jedynka Mosina | UKS Spartakus Buk | ||||
69 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2019-02-09 | MKS Nielba Wągrowiec | UKS Lider Swarzędz | ||||
70 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2019-02-09 | KS Polonia Środa Wlkp. | KPR Wolszyniak Wolsztyn | ||||
71 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2019-02-16 | KS Polonia Środa Wlkp. | Pauzuje | ||||
72 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2019-02-16 | KPR Wolszyniak Wolsztyn | MKS Nielba Wągrowiec | ||||
73 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2019-02-16 | UKS Lider Swarzędz | IDMAR Jedynka Mosina | ||||
74 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2019-02-16 | UKS Spartakus Buk | SKF KPR Sparta Oborniki | ||||
75 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2019-02-16 | UKS Spartakus Buk | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | ||||
76 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-23 | Pauzuje | UKS Spartakus Buk | ||||
77 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-23 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | UKS Spartakus Buk | ||||
78 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-23 | SKF KPR Sparta Oborniki | UKS Lider Swarzędz | ||||
79 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-23 | IDMAR Jedynka Mosina | KPR Wolszyniak Wolsztyn | ||||
80 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-23 | MKS Nielba Wągrowiec | KS Polonia Środa Wlkp. | ||||
81 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-03-02 | MKS Nielba Wągrowiec | Pauzuje | ||||
82 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-03-02 | KS Polonia Środa Wlkp. | IDMAR Jedynka Mosina | ||||
83 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-03-02 | KPR Wolszyniak Wolsztyn | SKF KPR Sparta Oborniki | ||||
84 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-03-02 | UKS Lider Swarzędz | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | ||||
85 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-03-02 | UKS Spartakus Buk | UKS Spartakus Buk | ||||
86 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-03-09 | Pauzuje | UKS Spartakus Buk | ||||
87 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-03-09 | UKS Spartakus Buk | UKS Lider Swarzędz | ||||
88 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-03-09 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | KPR Wolszyniak Wolsztyn | ||||
89 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-03-09 | SKF KPR Sparta Oborniki | KS Polonia Środa Wlkp. | ||||
90 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-03-09 | IDMAR Jedynka Mosina | MKS Nielba Wągrowiec |
1. | BANACH Kacper | 160 / 69 | |||
2. | JANKOWIAK Jan | 178 / 52 | |||
3. | KAMIŃSKI Wojciech | 171 / 77 | |||
4. | KAPUSTKA Kacper | 153 / 60 | |||
5. | KIERYCH Hubert | 155 / 47 | |||
6. | KOTKOWIAK Allan | 159 / 51 | |||
7. | KUCZA Rafał | 163 / 58 | |||
8. | KUŹNIAK Jakub | 162 / 60 | |||
9. | LEHMANN Łukasz | 171 / 64 | |||
10. | MAŁY Maciej | 150 / 42 | |||
11. | MŁYNKOWIAK Jeremiasz | 159 / 59 | |||
12. | PALM Michał | 160 / 40 | |||
13. | PERZ Bartłomiej | 150 / 37 | |||
14. | PIETRUSZKA Jakub | 144 / 35 | |||
15. | PREKIEL Wiktor | 162 / 50 | |||
16. | PRZYBYŁA Mateusz | 167 / 62 | |||
17. | STRZEMPEK Dominik | 155 / 49 | |||
18. | ŚWITAŁA Kamil | 153 / 63 | |||
19. | TOMIAK Filip | 149 / 37 | |||
20. | TOMIAK Mateusz | 154 / 54 | |||
21. | UTRATA Aleks | 158 / 39 | |||
22. | WOJTAS Wiktor | 148 / 37 |