plakat wolsztyniak cwiercfinaly


Wyniki ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Juniorów, Wolsztyn 1-3.02.2013




Gr A

1.KSSPR Końskie 6pkt
2.ASPR Zawadzkie 3pkt
3.ULS Bursa - Puławy 2pkt
4.SPR Polonica Kielce 1pkt


ASPR Zawadzkie - UKS Bursa - Puławy 33 - 29 (14-15)
KSSPR Końskie - SPR Polonica Kielce 30 - 15(17-9)

SPR Polonica Kielce - ASPR Zawadzkie 30 - 30 (14-17)
KSSPR Końskie - UKS Bursa - Puławy 42 - 22 (20-11)

UKS Bursa - Puławy - SPR Polonica Kielce 26 - 25 (11-12)
KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 34 - 29 (16-14)



Gr B

1.Vicotria Tomaszów Maz. 6pkt
2. MTS Kwidzyn 4pkt
3. Spartakus I Zielona Góra 2pkt
4. MKS Truso Elbląg 0pkt


MKS Truso Elbląg - MTS Kwidzyn 30 - 32 (12-12)
UKS Victoria Tomaszów Maz. - UKS Spartakus I Gim. 2 Zielona Góra 33 - 25 (18-13)

UKS Spartakus I Gim. 2 Zielona Góra - MKS Truso Elbląg 32 - 20 (14-10)
UKS Victoria Tomaszów Maz. - MTS Kwidzyn 28 - 22 (14-13)

MTS Kwidzyn - UKS Spartakus I Gim. 2 Zielona Góra 30 - 21 (13-8)
UKS Victoria Tomaszów Maz. - MKS Truso Elbląg 45 - 43 (22-23)



Gr C

1. MKS Zagłebie Lubin 5pkt
2. Gwardia Koszalin 4pkt
3. Nielba Wągrowiec 3pkt
4. AZS AWF Warszawa 0pkt


MKS Nielba Wągrowiec - KS PR Gwardia Koszalin 28 - 31 (13-16)
MKS Zagłębie Lubin - AZS AWF Warszawa 42 - 23(18-9)

AZS AWF Warszawa - MKS Nielba Wągrowiec 20 - 43 (10-20)
MKS Zagłębie Lubin - KS PR Gwardia Koszalin 31 - 19 (17-10)

KS PR Gwardia Koszalin - AZS AWF Warszawa 31 - 26 (17-10)
MKS Zagłębie Lubin - MKS Nielba Wągrowiec 28 - 28 (12-13)



Gr D

1. UMKS PMOS Chrzanów 5pkt
2. UKS Juvenia Rzeszów 5pkt
3. MKS Mazur Sierpc 2pkt
4. Viret Zawiercie 0pkt


UMKS PMOS Chrzanów - MKS Mazur Sierpc 28 - 27 (16-13)
UKS Juvenia Rzeszów - KS Viret CMC Zawiercie 30 - 27 (14-13)

KS Viret CMC Zawiercie - UMKS PMOS Chrzanów 26 - 36 (9-17)
UKS Juvenia Rzeszów - MKS Mazur Sierpc 35 - 28 (17-13)

MKS Mazur Sierpc - KS Viret CMC Zawiercie 25 - 24 (16-11)
UKS Juvenia Rzeszów - UMKS PMOS Chrzanów 33 - 33 (16-20)



Gr E

1. Orlen Wisła Płock 6pkt
2. Stal Mielec 4pkt
3. Pogoń Zabrze 2pkt
4. Siódemka Ozimek 0pkt


SPR Pogoń 1945 Zabrze - SPR Stal Mielec 27 - 37 (10-12)
Orlen Wisła Płock SA - M-GTS Siódemka Ozimek 49 - 11 (28-4)

M-GTS Siódemka Ozimek - SPR Pogoń 1945 Zabrze 24 - 31 (11-19)
Orlen Wisła Płock SA - SPR Stal Mielec 36 - 21 (15-8)

SPR Stal Mielec - M-GTS Siódemka Ozimek 40 - 32 (19-13)
Orlen Wisła Płock SA - SPR Pogoń 1945 Zabrze 30 - 19 (17-7)



Gr F

1.Kusy Szczecin 4pkt
2. KAR-DO Spójnia Gdynia 4pkt
3. Anilana Łódź 3pkt
4. Szczypiorniak Olsztyn 1pkt


MKS Kusy Szczecin - UKS Anilana Łódź 32 - 35 (13-16)
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia - UKS Szczypiorniak Olsztyn 34 - 20 (17-8)

UKS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Kusy Szczecin 28 - 38 (11-20)
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia - UKS Anilana Łódź 38 - 30 (20-14)

UKS Anilana Łódź - UKS Szczypiorniak Olsztyn 21 - 21 (10-11)
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia - MKS Kusy Szczecin 30 - 39 (13-20)



Gr G

1. Vive Targi Kielce 6pkt
2. Siódemka Chełmek 4pkt
3. Azoty Puławy 2pkt
4. MKS Grudziądz 0pkt


MKS Grudziądz - KS Vive Targi Kielce 24 - 36 (10-18)
Azoty Puławy - UKS Siódemka Chełmek 24 - 30 (12-18)

UKS Siódemka Chełmek - MKS Grudziądz 39 - 22 (18-7)
Azoty Puławy - KS Vive Targi Kielce 29 - 32 (13-12)

KS Vive Targi Kielce - UKS Siódemka Chełmek 33 - 27 (13-13)
Azoty Puławy - MKS Grudziądz 40 - 33 (23-15)



Gr H

1. MOS Wrocław 4pkt
2. GSPR Gorzów Wlkp 4pkt
3. Śląsk Wrocław 2pkt
4. KPR Wolsztyniak Wolsztyn 2pkt


GSPR Gorzów Wlkp. - MKS MOS Wrocław 31 - 33 (15-14)
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - WKS Śląsk Wrocław 31 - 34 (15-15)

WKS Śląsk Wrocław - GSPR Gorzów Wlkp. 25 - 34 (15-13)
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - MKS MOS Wrocław 29 - 25 (15-14)

MKS MOS Wrocław - WKS Śląsk Wrocław 35 - 26 (16-12)
KPR Wolsztyniak Wolsztyn - GSPR Gorzów Wlkp. 23 - 32 (8-17)