W dniu wczorajszym zawodnicy Wojtka Hanyż rozegrali mecz z Ostrovią Ostrów Wlkp. Młodzicy do spotkania podeszli skoncentrowani I chętni zdobycia 3 punktów. Pierwsza połowa to bardzo wyrównane i zacięte spotkanie, które zakończyło się dwoma bramkami przewagi dla przyjezdnych wywalczone zaledwie w 4 ostatnich minutach.Pierwszą połowę przegrywaliśmy 12:14.
Po poważnych rozmowach w szatni nasi zawodnicy rozpoczęli drugą część meczu rewelacyjnie, po 10 minutach gry i bramkach m.in. najlepszych strzelców Lehmana i Kuźniaka nasz zespół wyszedł na 5 bramkową przewagę! Niestety w tym momencie zbyt szybko zawodnicy uwierzyli w wygraną. Kolejne minuty gry to proste błędy w obronie i brak skuteczności w ataku co wykorzystują goście by w 44 minucie doprowadzić do remisu 23:23. 120 sekund później przegrywaliśmy już 23:25. Pomimo obronionego w ostatnich minutach rzutu karnego nie udało się nawet zdobyć remisu i spotkanie zakończyło się porażką 25:26. Takie przegrane bardzo bolą ale dają też sporą lekcje pokory. We wczorajszym meczu zawodnicy zapomnieli, że mecz trwa 50 minut i przez cały ten czas trzeba być skupionym w stu procentach... niestety.

KPR Wolsztyniak - Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp. 25:26 (12:14)

Wolsztyniak: Mały, Pietruszka 3 bramki, Tomiak F. 1 + 2min, Strzemopek 3 + zółta kartka, Palm, Lehmann 5, Tomiak M., Switała, Kierych, Kamiński 1 +żółta kartka +2min, Młynkowiak 1, Kucza 1, Janlowiak 1, Kotkowiak 4, Kuźniak 5, Banach.

Czwartkowy trening relaksacyjny na basenie \dobrze wpłynął na drużynę, która pokonała dziś w meczu wyjazdowym SPR Włoszakowice.Wielkie GRATULACJE dla zawodników, trenera i kierownika

SPR Włoszakowice - KPR Wolsztyniak 20:22 (10:11)
Wolsztyniak: Mały, Pietruszka 3 bramki, Tomiak F. 1, Strzempek, Palm, Lehmann 4, Tomiak M., Świtała, Kierych, Kamiński 3 (czerwona kartka 3x2min), Młynkowiak 2 (żółta kartka), Kucza, Jankowiak 2 (żółta kartka), Kotkowiak 1, Kuźniak 5, Banach.

Niesamowicie grająca w tegorocznych rozgrywkach drużyna Wojtka Hanyża po raz ostatni zmierzy w tym sezonie przed własną publicznością. We wtorek 3 marca w Wolsztynie zawita zespół SKF KPR Sparta Oborniki- lider , który nie przegrał jeszcze spotkania w tym sezonie . Nasza drużyna zajmująca lokatę wicelidera zrobi wszystko by przyjezdni nie zakończyli ligi z kompletem zwycięstw. Będzie to z pewnością spotkanie pełne emocji i rywalizacji młodych zawodników na które Państwa serdecznie zapraszamy!

KPR Wolsztyniak - SKF KPR Sparta Oborniki, wtorek 3 marca, hala SP2, godzina 17:50!

KPR Wolsztyniak - SKF KPR SParta Oborniki 22:23 (10:11)
Mały, Pietruszka 4 bramki, Tomiak F. 1, Strzempek 1, Palm, Lehmannn, Tomiak Ł., Świtała, Kierych, Kamiński 5, Młynkowiak 5, Kucza, Jankowiak 1, Kotkowiak 4, Kuźniak 1, Banach.

W dniu wczorajszym zawodnicy Wojtka Hanyża rozegrali ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym we własnej hali. Mimo bardzo dobrej gry całego zespołu nie udało się zdobyć punktów. Przyjezdni z Obornik zajmujący pierwsze miejsce w tabeli okazali się troszkę lepszym zespołem. Wielkie podziękowania dla wszystkich zawodników, którzy oddali serce w tym meczu.

VIDEO 2połowa

KPR Wolsztyniak - MKS Nielba Wągrowiec 25:13 (11:9)
Kierych, Banach - Mały, Pietruszka 3 bramki, Ścipniak, Tomiak 1, Strzempek 5, Palm, Lehmann 6, Tomiak, Świtała, Kuźniak, kamiński 3, Młynkowiak 5, Kucza, Jankowiak.

Wczoraj w sali sportowej SP2 mogliśmy oglądać kolejne zwycięstwo naszego MŁODZIKA. Drużyna Wotjka Hanyża bez większego wysiłku zdobyła 3 punkty w meczu z MKS Nielba Wągrowiec - piłka ręczna i choć pierwsza połowa nie należała do rewelacyjnych, drugie 25min gry pokazało wyższość naszej ekipy. Bardzo dobrą drugą połowę spotkania rozegrał Kacper Banach, który wręcz zamurował naszą bramkę. Kolejne mecz młodzika to wyjazd do Mosiny w najbliższą sobotę oraz bardzo ważne spotkanie ze Spartą Oborniki - liderem ligi, na własnym boisku 5 marca w sali SP2.