KPR Wolsztyniak - MKS Nielba Wągrowiec 25:13 (11:9)
Kierych, Banach - Mały, Pietruszka 3 bramki, Ścipniak, Tomiak 1, Strzempek 5, Palm, Lehmann 6, Tomiak, Świtała, Kuźniak, kamiński 3, Młynkowiak 5, Kucza, Jankowiak.

Wczoraj w sali sportowej SP2 mogliśmy oglądać kolejne zwycięstwo naszego MŁODZIKA. Drużyna Wotjka Hanyża bez większego wysiłku zdobyła 3 punkty w meczu z MKS Nielba Wągrowiec - piłka ręczna i choć pierwsza połowa nie należała do rewelacyjnych, drugie 25min gry pokazało wyższość naszej ekipy. Bardzo dobrą drugą połowę spotkania rozegrał Kacper Banach, który wręcz zamurował naszą bramkę. Kolejne mecz młodzika to wyjazd do Mosiny w najbliższą sobotę oraz bardzo ważne spotkanie ze Spartą Oborniki - liderem ligi, na własnym boisku 5 marca w sali SP2.

Już jutro na sali sportowej przy SP 2 w Wolsztynie odbędzie 15 kolejka MŁODZIKÓW.
Rewelacyjnie spisujący się zawodnicy Wojtka Hanyża podejmą przyjezdnych z Wągrowca. Drużyna MKS Nielba Wągrowiec zajmuje 5 miejsce i traci 10 punktów do naszej ekipy posiadającej fotel wicelidera ligi.
Mecz rozpocznie się o 17:50.
Serdecznie Zapraszamy!

Wczoraj z Polonią Środa Wlkp wygrali juniorzy młodsi... dziś wygrywają nasi MŁODZICY
W meczu wyjazdowym podopieczni Wojtka Hanyża bez najmniejszych problemów zdobyli trzy punkty gromiąc gospodarzy 12:27 (6:15)!!!
Wielkie GRATULACJE!
Wolsztyniak: Mały, Tomiak F. 2 bramki, Strzempek 3, Palm, Lehmann 7, Tomiak M, Świtała, Kierych, Kuźniak 7, Kamiński 4, Młynkowiak 4, Kucza, Jankowiak, Banach.

Jeszcze nie opadły emocje po sobotnim wydarzeniu a podopieczni Wojtka Hanyża w niedzielę rozegrali turniej w Świbodzinie, z którego przywieźli puchar za 1 miejsce! gratulacje!