CDebiut debiutem w ostatnim czasie nas pogania.
Trudna to rola, musicie wiedzieć, że mimo ogromnego stresu przed meczem na własnym parkiecie 🤭... to wy kibice dodaliscie nam skrzydeł 🦅💪🏻
ale po kolei..
Zaczynamy mecz 🤾🏻‍♀️, pierwsza akcja i pierwsza bramka dla nas 👌🏻prowadzimy 1:0. A później? 🤷🏻‍♀️ hmm... Coś się zacięło i zrobiło się 6:1 dla rywalek👎🏻. Mnóstwo zamieszania w naszych szeregach zrobiła obrona przeciwnika która polegała na odcięciu naszej środkowej rozgrywającej. Na szczęście nie zwiesiłyśmy głowy, to nie w naszym stylu.😎Zaciskamy pięści✊🏻 i jedziemy dalej.. robi się 5:7 czas dla gości... Swoją drogą musiało tam chyba paść kilka mocnych słów bo po nim ruszyły jak z kopyta🏃🏻‍♀️ i wynik do przerwy zrobił się 7:13. 😬
Przerwa.. omówienie błędów i chyba na drugą połowę wyszłyśmy z „opóźnieniem” 😴 bowiem wynik zrobił się 19:9 dla gości. Ale nie poddajemy się i ruszamy do odrabiania strat! 💪🏻Efekt? 17:23 dla gości. Przewaga utrzymuje się do samego końca.. ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 27:20 dla MKS Victoria Świebodzice - piłka ręczna.
Podsumowując❗️
Ten mecz można po raz kolejny znaleźć pozytywy..
-walczymy do końca
-nie zwieszamy głowy
-nie obwiniamy się bo tworzymy mocny team. 🤗
Sam mecz strasznie brutalny o którym może świadczyć ilość karnych i kar 2 minutowych. Nasza ekipa miała 9 rzutów karnych i tylko 3 nie zamieniły się na bramki. W drużynie gości pojawiła się nawet czerwona kartka.
Dobitnie świadczy to o tym, że przeciwnik nie tylko grał agresywnie w obronie, ale również chciał ponabijać kilka dodatkowych siniaków naszym dziewczynom 🤨😅