KPR Wolsztyniak Wolsztyn - SPR Szczypiorniakiem Gorzyce 29:34 (14:15)
Kaczorowski Mateusz, Kruk Jarosław - Pietruszka Marcin 8, Świtała Marek 7, Wojtkowiak Michał 4, Głowacki Jakub 4, Frąckowiak Bartosz 3, Siejek Kacper 3, Piątkowski Arkadiusz, Gawron Kacper, Żok Kacper, Sokołowski Dawid, Piątkowski Jakub, Górecki Mateusz, Laskowski Maciej, Lewandowski Mateusz

Długo oczekiwany mecz czołowych zespołów Wielkopolskiej III ligi przeszedł do historii. Licznie zgromadzona wolsztyńska publiczność oraz grupa kibiców gości byli świadkami dobrego widowiska. Przystępując do rywalizacji ze Szczypiorniakiem Gorzyce mieliśmy świadomość, że mierząc się z silnym i doświadczonym zespołem, musimy zagrać ambitnie, mocno w obronie, szybko i starannie w ataku. Pierwsza połowa spotkania to dobra gra obu zespołów. W tej części meczu zagraliśmy poprawnie w obronie i z dobrą skutecznością rzutową. Na drugą połowę wychodziliśmy tracąc do lidera jedną bramkę 14:15, wierząc w końcowy sukces. Początek drugiej części meczu to gra bramka za bramkę. Niestety od tego momentu nasza obrona przestała sobie radzić z zawodnikami gości, a w ataku nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji. Doświadczony zespół z Gorzyce skrzętnie wykorzystał naszą słabość i budował przewagę, zwyciężając ostatecznie 34:29.