Przegrywamy w 3. kolejce II ligi. SPR "Szczypiorniak" Gorzyce Wielkie okazał się lepszą drużyną. 😐

"Wracamy z Gorzyc w kiepskich nastrojach. W meczu trzeciej kolejki drugiej ligi przegraliśmy z drużyną Szczypiorniaka Gorzyce 36:22. Spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo dobrze. Niezła gra w obronie i skuteczne interwencje Mateusza Kaczorowskiego pozwoliły w 8 minucie prowadzić 4:3. Do 20 minuty potrafiliśmy toczyć wyrównaną walkę ale od tego momentu faworyzowani gospodarze przejęli inicjatywę. Nam natomiast zaczęło brakować argumentów. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Gorzyczan 17:12. Druga część meczu to zdecydowana dominacja Szczypiorniaka. Nasza gra posypała się we wszystkich formacjach. Przeciwnik dominował nad nami warunkami fizycznymi, umiejętnościami i doświadczeniem. Większość to byli pierwszoligowcy, wzmocnienieni przed sezonem zawodnikiem ekstraligowym. Stawia to Gorzyczan w gronie faworytów do awansu do pierwszej ligi."

SPR Szczypiorniak Gorzyce - Wolsztyniak Wolsztyn 36:22 (17:12)
Kaczorowski Mateusz, Kruk Jarosław - Frąckowiak Bartosz 7, Pietruszka Marcin 4, Wojtkowiak Michał 3, Drożdżyński Jakub 2, Gawron Kacper 2, Siejek Kacper 2, Żok Kacper 1, Górecki Mateusz 1, Piątkowski Jakub, Hruświcki Wojciech, Piątkowski Arkadiusz, Nowak Krzysztof, Trybuś Karol, Lewandowski Mateusz