KPR Wolsztyniak Wolsztyn - UKS Hagard Strzałkowo 31:26 (15:9)

Kaczorowski Mateusz, Kruk Jarosław - Świtała Marek 8, Pietruszka Marcin 4, Szała Filip 4, Głowacki Jakub 4, Siejek Kacper 4, Frąckowiak Bartosz 3, Wojtkowiak Michał 2, Piątkowski Arkadiusz 1, Sokołowski Dawid 1, Laskowski Maciej, Gawron Kacper, Górecki Mateusz, Trybuś Karol, Piątkowski Jakub

Od zwycięstwa rozpoczynamy drugą rundę rozgrywek o mistrzostwo Wielkopolskiej III ligi. Przystępując do sobotniego spotkania mieliśmy w pamięci wydarzenia z wyjazdowego meczu w Strzałkowie. Mając korzystny wynik i wszystko pod kontrolą, pozwoliliśmy aby w nasze szeregi wkradł się chaos, który pozwolił przeciwnikowi wrócić do gry. Mając to wszystko na uwadze, staraliśmy się aby mecz rewanżowy wyszedł nam dużo lepiej. Tak też to wyglądało. Od początku spotkania dobrze radziliśmy sobie w obronie, blokując liczne rzuty z podłoża rozgrywających oraz ograniczając poczynania rosłego obrotowego gości. Konsekwentna i skuteczna gra w ataku i liczne kontrataki pozwalały z każdą minutą powiększać przewagę. Do szatni schodziliśmy prowadząc 15:9. Drugą część meczu rozpoczynamy bardzo dobrze, konsekwentnie realizując przedmeczowe założenia. Pozwoliło to prowadzić w 37 minucie 20:11 i 41 minucie 21:13. Wtedy to zaczyna się dziać na boisku coś, czego tak bardzo staraliśmy się od początku meczu unikać. Pięć kar dwuminutowych, liczne błędy w ataku, dziurawa obrona i w 57 minucie prowadzimy już tylko 28:25. Na szczęście w decydujących minutach rywalizacji potrafiliśmy wyjść z opresji obronną ręką.