Wybrzeże Gdańsk - KPR Wolsztyniak 32:21 (16:12)
Niestety gospodarze dzisiejszego spotkania pokazali sporo umiejetności nabytych w Superlidze i nia dali wiele szans naszej drużynie. Wolsztyniak przegrywa różnicą 9 bramek, choć pierwsza połowa nie wskazywała na taką porażkę...
Wolsztyniak: Wieczorek, Piskorski, Rogoziński 5, Kaczmarek, 5, Głowcaki, Pietruszka, Gessner 2, Raczkowiak 1, Podleśny, Patelski 2, Wajs, Radny 2, Kuta 4, Szała.
Kary: Kaczmarek 2min, Podleśny 2min, Kuta 4min.
Żółte Kartki: Rogoziński, Raczkowiak, Patelski.
Wybrzeże: Plaszczak, Ćwikliński 2,
Dworczek, Niedziółka 1, Kornecki 6, Chmieliński, Bednarek 2, Sulej 1, Rogulski 4, Prymlewicz 4, Papaj 6, Kondratiuk 3, Suwicz, Skrzypczak, Abram 3, Sokołowski.
Kary: Dworczek 4min.
Żółte kartki: Dworczek, Bednarek.
Sędziowie: Dobosz, Piernicki (Grudziądz)
KPR Wolsztyniak - Sokół Browar Kościerzyna 28:23 (15:9)
Wolsztyniak - Wieczorek, Piskorski, Rogoziński 3, Szutta P., Kaczmarek 6, Głowacki 1, Pietruszka, Gessner 4, Raczkowiak 3, Podleśny, Lasak, Wajs 4, Patelski 2, Radny 4, Szała, Weiss 1.
Kary: Rogiziński 2min, Szutta 2min, Podleśny 4min, Wajs 2min, Wiess 2min.
Żółte kartki: Rogoziński, Kaczmarek, Głowacki.
Sokół: Żynda, Bronk S., Kuczyński 2, Reichel 1, Piechowski 1, Jasowicz 2, Bronk A., Czaja 3, Skwierawski 5, Pieńczewski, Lisiewicz 1, Zimmermann, Kasperek, Janusiewicz, Bednarek, Kmieć 3.
Kary: Kuczyński 2min, Reichel 4min, Jasowicz 2min.
Żółte kartki: Reichel, Jasowicz, Czaja.
Sędziowie: Habierski, Skrobak (Głogów)
Kibiców: 380.
Nielba Wągrowiec wygrała turniej finałowy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Podopieczni Bartosza Świerada pokonali Wolsztyniaka Wolsztyn (26:21) i Ostrovię Ostrów Wielkopolski (21:19).
Nielba w całym turnieju straciła tylko czterdzieści goli. Mecze były jednak skrócone, każda połowa trwała dwadzieścia minut. Najwięcej bramek dla gospodarzy zdobyli zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie zbierali doświadczenie w PGNiG Superlidze - Dariusz Widziński oraz Robert Kamyszek.
Wągrowczanie pokonali dwie trudne przeszkody. Zespół Świerada przez piekło przeszedł w meczu z Wolsztyniakiem, kiedy przegrywał już 14:18, by później zdobyć siedem bramek z rzędu. W starciu z Ostrovią Nielba właściwie przez cały mecz prowadziła. Rywale napędzili jej strachu minutę przed końcem, gdy do wyniku 20:19 doprowadził Tomasz Klara. Ostatnie słowo należało jednak do Pawła Smolińskiego.
Wyniki:
11 listopada w Wągrowcu odbędzie się wojewódzki finał PGNiG Pucharu Polski. W turnieju wezmą udział trzy zespoły - Ostrovia Ostrów Wielkopolski, Nielba Wągrowiec i Wolsztyniak Wolsztyn.
Przedstawiciele wągrowieckiego pierwszoligowca zaprezentowali harmonogram całego turnieju. Pierwszy mecz został zaplanowany na godzinę 13:00, natomiast o 18:00 rozpocznie się ostatnie starcie wielkopolskich zmagań.
Plan gier:
13:00: MKS Nielba Wągrowiec - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
15:30: KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KPR Wolsztyniak Wolsztyn
18:00: KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKS Nielba Wągrowiec
Wstęp na zawody będzie płatny.
Bilet wstępu na mecz będzie kosztował 5 złotych.
Podkategorie
II Liga Sezon 2020/2021 Liczba artykułów: 14
Drużyna Liczba artykułów: 1
Inne sezony Liczba artykułów: 8
Runda I |
||
Kolejka 1, 2019-09-14/15, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/1 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/2 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
SPR Oleśnica |
IIM1/3 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/4 |
TS Zew Świebodzin |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/5 |
MKS Tęcza Kościan |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/6 |
UKS Trójka Nowa Sól |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/7 |
SKS Orlik Brzeg |
ŚKPR Świdnica |
Kolejka 2, 2019-09-21/22, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/8 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/9 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/10 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/11 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/12 |
LKS OSiR Komprachcice |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/13 |
SPR Oleśnica |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/14 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
Kolejka 3, 2019-09-28/29, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/15 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/16 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/17 |
TS Zew Świebodzin |
SPR Oleśnica |
IIM1/18 |
MKS Tęcza Kościan |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/19 |
UKS Trójka Nowa Sól |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/20 |
SKS Orlik Brzeg |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/21 |
ŚKPR Świdnica |
SKF KPR Sparta Oborniki |
Kolejka 4, 2019-10-05/06, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/22 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/23 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/24 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/25 |
LKS OSiR Komprachcice |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/26 |
SPR Oleśnica |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/27 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/28 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
Kolejka 5, 2019-10-12/13, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/29 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/30 |
TS Zew Świebodzin |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/31 |
MKS Tęcza Kościan |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/32 |
UKS Trójka Nowa Sól |
SPR Oleśnica |
IIM1/33 |
SKS Orlik Brzeg |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/34 |
ŚKPR Świdnica |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/35 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
Kolejka 6, 2019-10-19/20, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/36 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/37 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/38 |
LKS OSiR Komprachcice |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/39 |
SPR Oleśnica |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/40 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/41 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/42 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
TS Zew Świebodzin |
Kolejka 7, 2019-10-26/27, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/43 |
TS Zew Świebodzin |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/44 |
MKS Tęcza Kościan |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/45 |
UKS Trójka Nowa Sól |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/46 |
SKS Orlik Brzeg |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/47 |
ŚKPR Świdnica |
SPR Oleśnica |
IIM1/48 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/49 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
Kolejka 8, 2019-11-09/10, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/50 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/51 |
LKS OSiR Komprachcice |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/52 |
SPR Oleśnica |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/53 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/54 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/55 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/56 |
TS Zew Świebodzin |
MKS Tęcza Kościan |
Kolejka 9, 2019-11-16/17, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/57 |
MKS Tęcza Kościan |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/58 |
UKS Trójka Nowa Sól |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/59 |
SKS Orlik Brzeg |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/60 |
ŚKPR Świdnica |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/61 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/62 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
SPR Oleśnica |
IIM1/63 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
LKS OSiR Komprachcice |
Kolejka 10, 2019-11-23/24, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/64 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/65 |
SPR Oleśnica |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/66 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/67 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/68 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/69 |
TS Zew Świebodzin |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/70 |
MKS Tęcza Kościan |
UKS Trójka Nowa Sól |
Kolejka 11, 2019-11-30/12-01, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/71 |
UKS Trójka Nowa Sól |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/72 |
SKS Orlik Brzeg |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/73 |
ŚKPR Świdnica |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/74 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/75 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/76 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/77 |
LKS OSiR Komprachcice |
SPR Oleśnica |
Kolejka 12, 2019-12-07/08, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/78 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
SPR Oleśnica |
IIM1/79 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/80 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/81 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/82 |
TS Zew Świebodzin |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/83 |
MKS Tęcza Kościan |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/84 |
UKS Trójka Nowa Sól |
SKS Orlik Brzeg |
Kolejka 13, 2019-12-14/15, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/85 |
SKS Orlik Brzeg |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/86 |
ŚKPR Świdnica |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/87 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/88 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/89 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/90 |
LKS OSiR Komprachcice |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/91 |
SPR Oleśnica |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
Runda II |
||
Kolejka 14, 2020-01-25/26, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/92 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/93 |
SPR Oleśnica |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/94 |
LKS OSiR Komprachcice |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/95 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/96 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/97 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/98 |
ŚKPR Świdnica |
SKS Orlik Brzeg |
Kolejka 15, 2020-02-01/02, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/99 |
ŚKPR Świdnica |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/100 |
SKS Orlik Brzeg |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/101 |
UKS Trójka Nowa Sól |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/102 |
MKS Tęcza Kościan |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/103 |
TS Zew Świebodzin |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/104 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
SPR Oleśnica |
IIM1/105 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
Kolejka 16, 2020-02-08/09, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/106 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/107 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/108 |
SPR Oleśnica |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/109 |
LKS OSiR Komprachcice |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/110 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/111 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/112 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
ŚKPR Świdnica |
Kolejka 17, 2020-02-15/16, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/113 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/114 |
ŚKPR Świdnica |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/115 |
SKS Orlik Brzeg |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/116 |
UKS Trójka Nowa Sól |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/117 |
MKS Tęcza Kościan |
SPR Oleśnica |
IIM1/118 |
TS Zew Świebodzin |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/119 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
Kolejka 18, 2020-02-22/23, sobota/niedziela |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/120 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/121 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/122 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/123 |
SPR Oleśnica |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/124 |
LKS OSiR Komprachcice |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/125 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/126 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
SKF KPR Sparta Oborniki |
Kolejka 19, 2020-02-29/03-01, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/127 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/128 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/129 |
ŚKPR Świdnica |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/130 |
SKS Orlik Brzeg |
SPR Oleśnica |
IIM1/131 |
UKS Trójka Nowa Sól |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/132 |
MKS Tęcza Kościan |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/133 |
TS Zew Świebodzin |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
Kolejka 20, 2020-03-07/08, sobota/niedziela |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/134 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/135 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/136 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/137 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/138 |
SPR Oleśnica |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/139 |
LKS OSiR Komprachcice |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/140 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
Kolejka 21, 2020-03-14/15, sobota/niedziela |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/141 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/142 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/143 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
SPR Oleśnica |
IIM1/144 |
ŚKPR Świdnica |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/145 |
SKS Orlik Brzeg |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/146 |
UKS Trójka Nowa Sól |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/147 |
MKS Tęcza Kościan |
TS Zew Świebodzin |
Kolejka 22, 2020-03-21/22, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/148 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/149 |
TS Zew Świebodzin |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/150 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/151 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/152 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/153 |
SPR Oleśnica |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/154 |
LKS OSiR Komprachcice |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
Kolejka 23, 2020-03-28/29, sobota/niedziela |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/155 |
LKS OSiR Komprachcice |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/156 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
SPR Oleśnica |
IIM1/157 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/158 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/159 |
ŚKPR Świdnica |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/160 |
SKS Orlik Brzeg |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/161 |
UKS Trójka Nowa Sól |
MKS Tęcza Kościan |
Kolejka 24, 2020-04-04/05, sobota/niedziela |
||
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/162 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
UKS Trójka Nowa Sól |
IIM1/163 |
MKS Tęcza Kościan |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/164 |
TS Zew Świebodzin |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/165 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/166 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/167 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/168 |
SPR Oleśnica |
LKS OSiR Komprachcice |
Kolejka 25, 2020-04-18, sobota |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/169 |
SPR Oleśnica |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
IIM1/170 |
LKS OSiR Komprachcice |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
IIM1/171 |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
IIM1/172 |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
IIM1/173 |
SKF KPR Sparta Oborniki |
TS Zew Świebodzin |
IIM1/174 |
ŚKPR Świdnica |
MKS Tęcza Kościan |
IIM1/175 |
SKS Orlik Brzeg |
UKS Trójka Nowa Sól |
Kolejka 26, 2020-04-25, sobota |
|
|
Nr |
Gospodarz |
Gość |
IIM1/176 |
KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
SKS Orlik Brzeg |
IIM1/177 |
UKS Trójka Nowa Sól |
ŚKPR Świdnica |
IIM1/178 |
MKS Tęcza Kościan |
SKF KPR Sparta Oborniki |
IIM1/179 |
TS Zew Świebodzin |
LKPR Moto-Jelcz Oława |
IIM1/180 |
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica |
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie |
IIM1/181 |
SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. |
LKS OSiR Komprachcice |
IIM1/182 |
MKS Żagiew Dzierżoniów |
SPR Oleśnica |