Herb Wolsztyniaka

  Podopieczni Wojtka Hanyża z początkiem sierpnia rozpoczęli okres przygotowań do nowego sezonu. Pierwsze dwa tygodnie zawodnicy trenowali na stadionie miejskim. W połowie obecnego tygodnia Wolsztyniak przenosi się już do Świtezianki.

Za nami również pierwsze sparingi. Nasza ekipa zagrała w Nowym Tomyślu dwukrotnie z zawodnikami ze Swarzędza, gładko ich pokonując 34:27 i 35:26. W najbliższym czasie odbędą się kolejne mecze towarzyskie - najbliższy już w tą sobotę na wyjeździe gdzie Wolsztyniak zagra z zawodnikami Legnicy i Kalisza. Kolejne sparingi to mecze z MKS'em Poznań, Zieloną Górą, Lesznem i Ostrowem.

W sobotę Związek Piłki Ręcznej rozlosował terminarz rozgrywek I ligi gr. A, w której Piotrkowianin Piotrków Tryb. zastąpił MKS Kalisz.

W pierwszej kolejce zawodnicy Wolsztyniak zmierzą się w stolicy kraju z Warszawianką!


1. kolejka (13/14.09.2014)

Warszawianka Warszawa - Wolsztyniak Wolsztyn
Polski Cukier-Pomezania Malbork - MKS Brodnica
Kar-Do Spójnia Gdynia - Meble Wójcik Elbląg
MKS Poznań - KPR Legionowo
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Vetrex Sokół Kościerzyna
SMS ZPRP Gdańsk - Real Astromal Leszno
AZS AWF Biała Podlaska - Warmia Traveland Olsztyn

Nowym trenerem piątej drużyny minionych rozgrywek I ligi mężczyzn gr. A, Wolsztyniaka Wolsztyn, został Wojciech Hanyż. Młody szkoleniowiec powraca na ławkę wielkopolskiej drużyny po trzech latach.

Kolegium Ligi przy Związku Piłki Ręcznej w Polsce dokonało podziału grup I ligi mężczyzn w sezonie 2014/15. Jeden spadkowicz z Superligi znalazł się w grupie A, dwóch w grupie B.

Podkategorie

Runda I

Kolejka 1, 2019-09-14/15, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/1

MKS Żagiew Dzierżoniów

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/2

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

SPR Oleśnica

IIM1/3

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/4

TS Zew Świebodzin

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/5

MKS Tęcza Kościan

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/6

UKS Trójka Nowa Sól

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/7

SKS Orlik Brzeg

ŚKPR Świdnica

Kolejka 2, 2019-09-21/22, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/8

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

ŚKPR Świdnica

IIM1/9

SKF KPR Sparta Oborniki

SKS Orlik Brzeg

IIM1/10

LKPR Moto-Jelcz Oława

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/11

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

MKS Tęcza Kościan

IIM1/12

LKS OSiR Komprachcice

TS Zew Świebodzin

IIM1/13

SPR Oleśnica

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/14

MKS Żagiew Dzierżoniów

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

Kolejka 3, 2019-09-28/29, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/15

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/16

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/17

TS Zew Świebodzin

SPR Oleśnica

IIM1/18

MKS Tęcza Kościan

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/19

UKS Trójka Nowa Sól

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/20

SKS Orlik Brzeg

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/21

ŚKPR Świdnica

SKF KPR Sparta Oborniki

Kolejka 4, 2019-10-05/06, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/22

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/23

LKPR Moto-Jelcz Oława

ŚKPR Świdnica

IIM1/24

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SKS Orlik Brzeg

IIM1/25

LKS OSiR Komprachcice

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/26

SPR Oleśnica

MKS Tęcza Kościan

IIM1/27

MKS Żagiew Dzierżoniów

TS Zew Świebodzin

IIM1/28

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

Kolejka 5, 2019-10-12/13, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/29

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/30

TS Zew Świebodzin

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/31

MKS Tęcza Kościan

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/32

UKS Trójka Nowa Sól

SPR Oleśnica

IIM1/33

SKS Orlik Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/34

ŚKPR Świdnica

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/35

SKF KPR Sparta Oborniki

LKPR Moto-Jelcz Oława

Kolejka 6, 2019-10-19/20, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/36

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/37

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/38

LKS OSiR Komprachcice

ŚKPR Świdnica

IIM1/39

SPR Oleśnica

SKS Orlik Brzeg

IIM1/40

MKS Żagiew Dzierżoniów

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/41

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

MKS Tęcza Kościan

IIM1/42

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

TS Zew Świebodzin

Kolejka 7, 2019-10-26/27, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/43

TS Zew Świebodzin

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/44

MKS Tęcza Kościan

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/45

UKS Trójka Nowa Sól

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/46

SKS Orlik Brzeg

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/47

ŚKPR Świdnica

SPR Oleśnica

IIM1/48

SKF KPR Sparta Oborniki

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/49

LKPR Moto-Jelcz Oława

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

Kolejka 8, 2019-11-09/10, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/50

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/51

LKS OSiR Komprachcice

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/52

SPR Oleśnica

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/53

MKS Żagiew Dzierżoniów

ŚKPR Świdnica

IIM1/54

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

SKS Orlik Brzeg

IIM1/55

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/56

TS Zew Świebodzin

MKS Tęcza Kościan

Kolejka 9, 2019-11-16/17, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/57

MKS Tęcza Kościan

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/58

UKS Trójka Nowa Sól

TS Zew Świebodzin

IIM1/59

SKS Orlik Brzeg

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/60

ŚKPR Świdnica

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/61

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/62

LKPR Moto-Jelcz Oława

SPR Oleśnica

IIM1/63

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

LKS OSiR Komprachcice

Kolejka 10, 2019-11-23/24, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/64

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/65

SPR Oleśnica

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/66

MKS Żagiew Dzierżoniów

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/67

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/68

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

ŚKPR Świdnica

IIM1/69

TS Zew Świebodzin

SKS Orlik Brzeg

IIM1/70

MKS Tęcza Kościan

UKS Trójka Nowa Sól

Kolejka 11, 2019-11-30/12-01, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/71

UKS Trójka Nowa Sól

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/72

SKS Orlik Brzeg

MKS Tęcza Kościan

IIM1/73

ŚKPR Świdnica

TS Zew Świebodzin

IIM1/74

SKF KPR Sparta Oborniki

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/75

LKPR Moto-Jelcz Oława

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/76

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/77

LKS OSiR Komprachcice

SPR Oleśnica

Kolejka 12, 2019-12-07/08, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/78

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SPR Oleśnica

IIM1/79

MKS Żagiew Dzierżoniów

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/80

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/81

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/82

TS Zew Świebodzin

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/83

MKS Tęcza Kościan

ŚKPR Świdnica

IIM1/84

UKS Trójka Nowa Sól

SKS Orlik Brzeg

 Kolejka 13, 2019-12-14/15, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/85

SKS Orlik Brzeg

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/86

ŚKPR Świdnica

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/87

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Tęcza Kościan

IIM1/88

LKPR Moto-Jelcz Oława

TS Zew Świebodzin

IIM1/89

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/90

LKS OSiR Komprachcice

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/91

SPR Oleśnica

MKS Żagiew Dzierżoniów

Runda II

Kolejka 14, 2020-01-25/26, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/92

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/93

SPR Oleśnica

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/94

LKS OSiR Komprachcice

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/95

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

TS Zew Świebodzin

IIM1/96

LKPR Moto-Jelcz Oława

MKS Tęcza Kościan

IIM1/97

SKF KPR Sparta Oborniki

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/98

ŚKPR Świdnica

SKS Orlik Brzeg

Kolejka 15, 2020-02-01/02, sobota/niedziela

   

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/99

ŚKPR Świdnica

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/100

SKS Orlik Brzeg

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/101

UKS Trójka Nowa Sól

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/102

MKS Tęcza Kościan

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/103

TS Zew Świebodzin

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/104

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SPR Oleśnica

IIM1/105

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

MKS Żagiew Dzierżoniów

Kolejka 16, 2020-02-08/09, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/106

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/107

MKS Żagiew Dzierżoniów

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/108

SPR Oleśnica

TS Zew Świebodzin

IIM1/109

LKS OSiR Komprachcice

MKS Tęcza Kościan

IIM1/110

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/111

LKPR Moto-Jelcz Oława

SKS Orlik Brzeg

IIM1/112

SKF KPR Sparta Oborniki

ŚKPR Świdnica

 Kolejka 17, 2020-02-15/16, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/113

SKF KPR Sparta Oborniki

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/114

ŚKPR Świdnica

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/115

SKS Orlik Brzeg

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/116

UKS Trójka Nowa Sól

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/117

MKS Tęcza Kościan

SPR Oleśnica

IIM1/118

TS Zew Świebodzin

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/119

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

Kolejka 18, 2020-02-22/23, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/120

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/121

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

TS Zew Świebodzin

IIM1/122

MKS Żagiew Dzierżoniów

MKS Tęcza Kościan

IIM1/123

SPR Oleśnica

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/124

LKS OSiR Komprachcice

SKS Orlik Brzeg

IIM1/125

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

ŚKPR Świdnica

IIM1/126

LKPR Moto-Jelcz Oława

SKF KPR Sparta Oborniki

Kolejka 19, 2020-02-29/03-01, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/127

LKPR Moto-Jelcz Oława

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/128

SKF KPR Sparta Oborniki

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/129

ŚKPR Świdnica

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/130

SKS Orlik Brzeg

SPR Oleśnica

IIM1/131

UKS Trójka Nowa Sól

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/132

MKS Tęcza Kościan

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/133

TS Zew Świebodzin

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

Kolejka 20, 2020-03-07/08, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/134

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

TS Zew Świebodzin

IIM1/135

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

MKS Tęcza Kościan

IIM1/136

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/137

MKS Żagiew Dzierżoniów

SKS Orlik Brzeg

IIM1/138

SPR Oleśnica

ŚKPR Świdnica

IIM1/139

LKS OSiR Komprachcice

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/140

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

LKPR Moto-Jelcz Oława

Kolejka 21, 2020-03-14/15, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/141

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/142

LKPR Moto-Jelcz Oława

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/143

SKF KPR Sparta Oborniki

SPR Oleśnica

IIM1/144

ŚKPR Świdnica

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/145

SKS Orlik Brzeg

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/146

UKS Trójka Nowa Sól

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/147

MKS Tęcza Kościan

TS Zew Świebodzin

Kolejka 22, 2020-03-21/22, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/148

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

MKS Tęcza Kościan

IIM1/149

TS Zew Świebodzin

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/150

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SKS Orlik Brzeg

IIM1/151

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

ŚKPR Świdnica

IIM1/152

MKS Żagiew Dzierżoniów

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/153

SPR Oleśnica

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/154

LKS OSiR Komprachcice

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

Kolejka 23, 2020-03-28/29, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/155

LKS OSiR Komprachcice

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/156

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SPR Oleśnica

IIM1/157

LKPR Moto-Jelcz Oława

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/158

SKF KPR Sparta Oborniki

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/159

ŚKPR Świdnica

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/160

SKS Orlik Brzeg

TS Zew Świebodzin

IIM1/161

UKS Trójka Nowa Sól

MKS Tęcza Kościan

Kolejka 24, 2020-04-04/05, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/162

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/163

MKS Tęcza Kościan

SKS Orlik Brzeg

IIM1/164

TS Zew Świebodzin

ŚKPR Świdnica

IIM1/165

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/166

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/167

MKS Żagiew Dzierżoniów

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/168

SPR Oleśnica

LKS OSiR Komprachcice

Kolejka 25, 2020-04-18, sobota

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/169

SPR Oleśnica

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/170

LKS OSiR Komprachcice

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/171

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/172

LKPR Moto-Jelcz Oława

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/173

SKF KPR Sparta Oborniki

TS Zew Świebodzin

IIM1/174

ŚKPR Świdnica

MKS Tęcza Kościan

IIM1/175

SKS Orlik Brzeg

UKS Trójka Nowa Sól

Kolejka 26, 2020-04-25, sobota

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/176

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SKS Orlik Brzeg

IIM1/177

UKS Trójka Nowa Sól

ŚKPR Świdnica

IIM1/178

MKS Tęcza Kościan

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/179

TS Zew Świebodzin

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/180

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/181

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/182

MKS Żagiew Dzierżoniów

SPR Oleśnica

 

Facebook

Spotkania u siebie:

Seniorzy:

KPR Wolsztyniak - ŚKPR Świdnica
21.09.19  godz. 17.00 Świtezianka

KPR Wolsztyniak - Sparta Oborniki
5.10.19  godz. 17.00 Świtezianka

KPR Wolsztyniak - Moto Jelcz Oława
19.10.19  godz. 17.00 Świtezianka

Juniorzy Młodsi:

KPR Wolsztyniak - Lider Swarzędz
9.10.19 (środa) godz. 18.00 Świtezianka


KPR Wolsztyniak - MKS II Poznań
23.10.19 (środa) godz. 18.00 Świtezianka


KPR Wolsztyniak - MKS I Poznań
13.11.19 (środa) godz. 18.00 Świtezianka


KPR Wolsztyniak - UKS Spartakus Buk
27.11.19 (środa) godz. 18.00 Świtezianka


KPR Wolsztyniak - SKF Sparta Oborniki Wlkp
11.12.19 (środa) godz. 18.00 Świtezianka


KPR Wolsztyniak - MKS Nielba Wągrowiec
08.01.20 (środa) godz. 18.00 Świtezianka

Tabela SENIORZY II-liga

1. MKS Żagiew Dzierżoniów

2. MKS Tęcza Kościan

3. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

4. SKS Orlik Brzeg

5. UKS Dziewiątka Legnica

6.  SKF KPR Sparta Oborniki

7. TS ZEW Świebodzin

8. UKS Trójka Nowa Sól

9. LKPR Moto Jelcz Oława

10. KPR Wolsztyniak Wolsztyn

11. ŚKPR Świdnica

12. SKR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

13. SPR Oleśnoica

SZCZEGÓŁOWA TABELA

Tabela SENIORKI II-liga

1. MKS Karkonosze Jelenia Góra 0pkt

2. GMTS Sparta Iwanicki Gubin

3. MKS Zagłębie II Lubin

4. APR Świdnica

5. MKS Victoria Świebodzice

6. KPR Gminy Kobierzyce II

7. UKS Pantery Dopiewo

8. UKS Dziewiątka Legnica

9. KPR Wolsztyniak Wolsztyn

10. KKS Polonia Kępno

 SZCZEGÓŁOWA TABELA

SportsManago - dla Rodziców

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.