Kar-Do Spójnia Gdynia – Wolsztyniak Wolsztyn

Wolsztyniak - Płóciniczak, Sierszuła, Szutta Norbert 2, Rogoziński 6, Szutta patryk, Wasilek 5, Kaczmarek 9, Pietruszka 2, Raczkowiak 5, Podleśny, Nowak 2, Wajs, Kuta 4.

Drużyna Marcina Pietruszki do Gdyni pojechała z chęcią nadrobienia punktów po ostatnim przegranym meczu przed własna publicznością z Wybrzeżem. Swoje zadanie zawodnicy wypełnili w stu procentach gromiąc gospodarzy różnicą dziesięciu oczek.

Od samego początku Wolsztyniak rozgrywał bardzo dobre zawody i choć pierwsza bramka należała do Spójni to kolejnych 7 zdobyła nasza ekipa. Po piętnastu minutach gry ta tablicy mieliśmy już 2:9 a Wolsztyniak nie zwalniał tempa. Po kolejnych trafionych rzutach m.in. Alana Raczkowiaka i Norberta Szutty, który powrócił do gry po długiej przerwie mieliśmy już sporą przewagę i jedną nogą wygraną mecz. Drużyny do szatni schodziły z różnicą 7 bramek na rzecz Wolsztyniaka.
Początek II części gry to dobra gra gospodarzy, którzy musieli szybko odrabiać straty. Pierwsze 6 minut to wygrana Spójni 5:2 (13:17), ale zawodnicy z Gdyni nie byli w stanie nawiązać równorzędnej gry. Wolsztyniak systematycznie zdobywał bramki i powiększał prowadzenie. Cała druga połowa to grad bramek obu zespołów, niezbyt dobra obrona co wpłynęło na wynik. Ostatecznie druga połowa zakończyła się wynikiem 18: 21 a cały mecz 26:36.