Kolejny mecz seniorów KPR Wolsztyniak, tym razem nasz zespół podejmie w najbliższą sobotę drużynę UKS Hagard Strzałkowo - Piłka Ręczna która zajmuje aktualnie 4 miejsce w ligowej tabeli.

Mecz WYJĄTKOWO o godzinie 15:00!

 

 

 

KPR Wolsztyniak Wolsztyn - SPR Szczypiorniakiem Gorzyce 29:34 (14:15)
Kaczorowski Mateusz, Kruk Jarosław - Pietruszka Marcin 8, Świtała Marek 7, Wojtkowiak Michał 4, Głowacki Jakub 4, Frąckowiak Bartosz 3, Siejek Kacper 3, Piątkowski Arkadiusz, Gawron Kacper, Żok Kacper, Sokołowski Dawid, Piątkowski Jakub, Górecki Mateusz, Laskowski Maciej, Lewandowski Mateusz

Długo oczekiwany mecz czołowych zespołów Wielkopolskiej III ligi przeszedł do historii. Licznie zgromadzona wolsztyńska publiczność oraz grupa kibiców gości byli świadkami dobrego widowiska. Przystępując do rywalizacji ze Szczypiorniakiem Gorzyce mieliśmy świadomość, że mierząc się z silnym i doświadczonym zespołem, musimy zagrać ambitnie, mocno w obronie, szybko i starannie w ataku. Pierwsza połowa spotkania to dobra gra obu zespołów. W tej części meczu zagraliśmy poprawnie w obronie i z dobrą skutecznością rzutową. Na drugą połowę wychodziliśmy tracąc do lidera jedną bramkę 14:15, wierząc w końcowy sukces. Początek drugiej części meczu to gra bramka za bramkę. Niestety od tego momentu nasza obrona przestała sobie radzić z zawodnikami gości, a w ataku nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji. Doświadczony zespół z Gorzyce skrzętnie wykorzystał naszą słabość i budował przewagę, zwyciężając ostatecznie 34:29.

 

KPR Wolsztyniak Wolsztyn - Polonia Środa Wielkopolska 34:25. (18:14)
Kaczorowski Mateusz, Kruk Jarosław - Świtała Marek 7, Głowacki Jakub 5, Wojtkowiak Michał 5, Siejek Kacper 4, Frąckowiak Bartosz 4, Pietruszka Marcin 4, Szała Filip 2, Hruświcki Wojciech 2, Piątkowski Arek 1, Piątkowski Jakub, Żok Kacper, Gawron Kacper, Górecki Mateusz, Laskowski Maciej.

Debiut w rozgrywkach trzecioligowych na własnym parkiecie wypadł okazale. Stęskniona ligowych potyczek publiczność licznie przybyła do Świtezianki. Głośny doping i owacje nagradzające nasze udane zagrania robiły ogromne wrażenie. Odżyły wspomnienia z najlepszych lat. Wszystko to powodowało, że mecz z Polonią Środa Wielkopolska miał dla nas ogromny ciężar gatunkowy. Cieszymy się, że udało nam się udźwignąć presję i rozegrać dobre zawody. Zwycięstwo 34:25 nie przyszło jednak łatwo. Zespół ze Środy Wielkopolskiej postawił trudne warunki i długo utrzymywał kontakt. Nasza konsekwentna gra , dobra skuteczność rzutowa i udane interwencje bramkarzy w drugiej połowie, pozwoliły budować wynik i osiągnąć bezpieczną przewagę. Każdy z zawodników dołożył małą cegiełkę do końcowego sukcesu. Pierwszy etap rozgrywek był dla nas bardzo udany. Rozegraliśmy do tej pory trzy spotkania, odnosząc trzy zwycięstwa. W zwiazku z tym, że dwa najbliższe mecze I rundy zostały przeniesione na nowy rok, czeka nas teraz długa przerwa w rozgrywkach. Te wznowimy z końcem stycznia i do rozegrania zostanie nam siedem spotkań. Początek sezonu ligowego i liczne mecze sparingowe doskonale pokazały obraz naszego zespołu. Długa przerwa w rozgrywkach umożliwi spokojną pracę z drużną i pozwoli dobrze przygotować się do drugiej, bardziej wymagającej części sezonu.

Przygotowaliśmy dla Was nie lada niespodziankę. 
W tak ważnym dla każdego Polaka dniu jak dziś , warto poświęcić kilka chwil na wspomnienia, dumę i refleksję. Przedstawiamy Wam film, w którym Andrzej Lisiecki, Jakub Lorenz, Marcin Pietruszka z synem, Alan Raczkowiak, Jakub Głowacki Opowiadają o początkach istnienia klubu i współczesnej sytuacji.
Za całość odpowiada Extreme ART ,któremu BARDZO dziękujemy! 
Nie możecie tego nie zobaczyć!
HEJ WOLSZTYNIAK !

LINK DO WIDEO

Podkategorie

Facebook

Spotkania u siebie:

 Młodzicy: 

5.03.19 / SP2 Wolsztyn / 17.45
KPR Wolszyniak Wolsztyn - SKF KPR Sparta Oborniki 

Juniorzy Młodsi: 

27.03.19 / MSS Świtezianka / 18:00
KPR Wolszyniak Wolsztyn - MKS Poznań

Seniorzy: 

16.03.19 / MSS Świtezianka / 17:00
KPR Wolszyniak Wolsztyn - Stal Gorzów

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.