AZS AWF Warszawa – KPR Wolsztyniak Wolsztyn 24:30 (9:13)

Wolsztyniak – Utrata, Płóciniczak 1, Szutta N. 1, Rogoziński 2, Szutta P. 4, Wasilek 3, Kaczmarek 6, Pietruszka 1, Raczkowiak 4, Podleśny 1, Nowak, Wajs 2, Kuta 5.
Kary – Rogoziński 4min, Podleśny 2min, Kuta 2min.
Żółte Kartki – Rogoziński, Podleśny.

Nasza drużyna do Warszawa pojechała z chęcią wywiezienia dwóch punktów i plan wykonała w stu procentach. Początek meczu to dobry start Wolsztyniaka, który już po 4 minutach prowadził 0:4. Kolejne minuty to dość wyrównana gra z lekką przewagą naszej ekipy. W pierwszych trzydziestu minutach wyróżniali się Kuta, Raczkowiak i Jarek Płóciniczak, który przerzucając całe boisko zdobył bramkę, co w wykonaniu bramkarza nie zdarza się często. Po dobrej grze, skutecznych akcjach i dobrze ustawionej obronie Wolsztyniak do szatni schodził z przewagą 4 bramek na swoja korzyść.
Druga część gry była bardzo podobna do pierwszej, gra „bramka za bramkę”, nasi zawodnicy jednak troszkę zwolnili tempo co pozwoliło gospodarzom dość do wyniku 19:20 i zwycięstwo zaczęło się wymykać z rąk. Na szczęści podopieczni Marcina Pietruszki wzięli się ostro do pracy i po sześciu bramkach pod rząd (3 Kaczmarek, Raczkowiak, Patryk Szutta i Kuta) wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali do końca spotkania. W ostatnich pięciu minutach gry mogliśmy oglądać pokaz bramkowy drużyny w ciągu ostatnich 300 sekundach wpadło aż 10 bramek!
Wolsztyniak ostatecznie przywozi komplet punktów i szykuje się na 17stę kolejkę, w której to zmierzy się na we własnej hali z Nielbą Wągrowiec.