Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko się rozwijało, bawiło się piłką, poznało przyjaciół na całe życie i odnosiło w przyszłości sukcesy, daj mu szansę!  Zapisz je do Wolsztyniaka, niech pozna najpiękniejszy sport na świecie 🤾‍♀️🤾‍♂️🤾


👉👉👉Sztab szkoleniowy
W naszym klubie każdy trening z dziećmi prowadzą wykwalifikowani trenerzy - są to ludzie z doświadczeniem i certyfikatami wydawanymi przez ZPRP, absolwenci AWF po stażach w krajowych i zagranicznych, ale przede wszystkim ludzie z pasją i doskonałym kontaktem z młodymi adeptami piłki ręcznej.
👉👉👉Miejsca treningów
Nasze treningi przez cały rok odbywają się w halach sportowych w naszym mieście. W zależności od grup wiekowych są to obiekty sportowe przy SP2, SP3, SP5, MSS Świtezianka a także sale sportowe w Siedlcu i Rakoniewicach. W okresie letnim i przygotowawczym do sezonu korzystamy również z obiektów plenerowych takich jak: stadion MOSIR, Orliki a także wolsztyńska plaża.
👉👉👉Grupy i kategorie wiekowe
Akademia KPR Wolsztyniak – 2011 i młodsi.
Dzieci młodsze – 2010
Dzieci – 2008/09
Młodziczki – 2006/07
Młodzicy – 2006/07
Juniorki Młodsze – 2004/05
Juniorzy Młodsi – 2004/05
Juniorki – 2002/03
Juniorzy – 2002/03
👉👉👉Czas treningów
Każda jednostka treningowa trwa od jednej do półtorej godziny - w zależności od wieku. Jest to aktywny czas dla każdego dziecka.
👉👉👉Składki
Składki członkowskie wynoszą 50 zł (Akademia 30zł) – cała suma ze składek wszystkich grup przeznaczona jest na opłaty za sale sportowe, sprzęt do trenowania piłki ręcznej a także wynagrodzenia dla trenerów i wynajem autokarów na mecze wyjazdowe. Dzięki naszej pracy rodzice nie ponoszą dodatkowych kosztów jak np. stroje sportowe.
👉👉👉Rozgrywki
Najmłodsze grupy uczestniczące w rozgrywkach ligowych to DZIECI MŁODSZE oraz DZIECI, mecze odbywają się na zasadach turniejowych kilka razy w roku. Wszystkie starsze grupy prowadzą standardowe rozgrywki ligowe z cotygodniowymi meczami „u siebie” i „na wyjeździe”.
👉👉👉Trenuj z nami!
Nasza praca z najmłodszymi jest przepełniona pasją i entuzjazmem. Widzieliśmy jak szkolenie najmłodszych wygląda za granicą i chcemy przenieść te doświadczenia na nasz grunt. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt! Jeśli szukacie informacji o konkretnych rocznikach, miejscach i godzinie treningów - zadzwońcie pod numer 722 133 433.
Zapraszamy!
Trenuj z pasją!
Rozpocznij przygodę z piłką ręczną!