Cóż to był za mecz. Nasi młodzicy po fantastycznej walce pokonują lidera wielkopolskich rozgrywek Nielbę Wągrowiec. Mecz od samego początku układał się po naszej myśli. Bardzo dobra gra w obronie, sprawiała duże problemy przyjezdnym. Dzięki temu w siódmej minucie prowadziliśmy 6:1. W kolejnych minutach goście odrobili część strat ale przetrwaliśmy te trudności i do szatni schodziliśmy prowadząc 18:12. Świetna pierwsza połowa dała nadzieję, na to że można wygrać z niepokonanym do tej pory zespołem Nielby. Dobre wejście w drugą część meczu pozwoliło utrzymać wypracowaną wcześniej przewagę, a następnie odskoczyć na dziewięć bramek (27:18 w 40 minucie). Mecz kosztował naszych zawodników mnóstwo sił i w końcówce zaczęło trochę brakować energii. Kilka niecelnych rzutów i słabsza postawa w obronie, spowodowały że goście odrobili część strat, ale ostatecznie mogliśmy się cieszyć z zasłużonego zwycięstwa.

Wolsztyniak Wolsztyn - MKS Nielba Wągrowiec - piłka ręczna 31:26 (18:12)
Dolczewski Karol, Jankowiak Patryk - Pietruszka Wojciech 15, Rogalski Jakub 4, Lajsner Adam 4, Czych Norbert 4, Świtała Jakub 2, Wróblewski Norbert 1, Firlej Bartłomiej 1, Mroczek Jakub, Florek Igor, Kiereś Krzysztof, Wajs Wojciech, Szczepaniak Kacper