Solidną lekcje nauki dostali wczoraj nasi Juniorzy Młodsi pod wodzą Alana Raczkowiaka przegrywając z jedną z najlepszych ekip młodzieżowych w kraju - Ostrovią Ostrów Wlkp. 13:34 (6:17).
Od samego początku było widać wielką przewagę przyjezdnych i dominacją pod każdym aspektem gry. W naszym zespole wyróżniali sie tylko Oskar Tajchert, który kilkukrotnie wybronił stuprocentowe sytuacje gości i oraz Hubert Brychcy, który jako jedyny dla naszego zespołu zdobywał bramki w II połowie spotkania.
Bramki dla Wolsztyniaka:
Brychcy 10, Strażyński 1, Kotkowiak 1, Knopisz 1, Jankowiak, Materna, Niewęgłowski, Miśko, Nowak, Tajchert, Kierych, Weiss, Horowski, Lisiecki, Borkowski.
Wielkopolska Liga Juniorów Młodszych gr. F | |||||
Lp | Sezon | Kolejka/Seria | DataStart | Gospodarz | Gość |
1 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-15 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | UKS Lider Swarzędz |
2 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-15 | KPR Wolsztyniak | KS Posnania Poznań II |
3 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-15 | MKS Tęcza Kościan | MKS Real-Astromal Leszno |
4 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-15 | KS Posnania Poznań I | MKS Nielba Wągrowiec I |
5 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-15 | KS Polonia Środa Wlkp. | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
6 | 2018/2019 | Kolejka 1 | 2018-09-15 | MKS Poznań | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
7 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-09-22 | UKS Lider Swarzędz | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
8 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-09-22 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | MKS Poznań |
9 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-09-22 | MKS Nielba Wągrowiec I | KS Polonia Środa Wlkp. |
10 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-09-22 | MKS Real-Astromal Leszno | KS Posnania Poznań I |
11 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-09-22 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Tęcza Kościan |
12 | 2018/2019 | Kolejka 2 | 2018-09-22 | KS Posnania Poznań II | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
13 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-09-29 | UKS Lider Swarzędz | KS Posnania Poznań II |
14 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-09-29 | MKS Tęcza Kościan | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
15 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-09-29 | KS Posnania Poznań I | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
16 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-09-29 | KS Polonia Środa Wlkp. | MKS Real-Astromal Leszno |
17 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-09-29 | MKS Poznań | MKS Nielba Wągrowiec I |
18 | 2018/2019 | Kolejka 3 | 2018-09-29 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
19 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-06 | UKS Lider Swarzędz | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
20 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-06 | MKS Nielba Wągrowiec I | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
21 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-06 | MKS Real-Astromal Leszno | MKS Poznań |
22 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-06 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | KS Polonia Środa Wlkp. |
23 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-06 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | KS Posnania Poznań I |
24 | 2018/2019 | Kolejka 4 | 2018-10-06 | KS Posnania Poznań II | MKS Tęcza Kościan |
25 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-13 | MKS Tęcza Kościan | UKS Lider Swarzędz |
26 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-13 | KS Posnania Poznań II | KS Posnania Poznań I |
27 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-13 | KS Polonia Środa Wlkp. | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
28 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-13 | MKS Poznań | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
29 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-13 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | MKS Real-Astromal Leszno |
30 | 2018/2019 | Kolejka 5 | 2018-10-13 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | MKS Nielba Wągrowiec I |
31 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-10-20 | UKS Lider Swarzędz | MKS Nielba Wągrowiec I |
32 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-10-20 | MKS Real-Astromal Leszno | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
33 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-10-20 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
34 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-10-20 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | MKS Poznań |
35 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-10-20 | KS Posnania Poznań II | KS Polonia Środa Wlkp. |
36 | 2018/2019 | Kolejka 6 | 2018-10-20 | MKS Tęcza Kościan | KS Posnania Poznań I |
37 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-10-27 | KS Posnania Poznań I | UKS Lider Swarzędz |
38 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-10-27 | KS Polonia Środa Wlkp. | MKS Tęcza Kościan |
39 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-10-27 | MKS Poznań | KS Posnania Poznań II |
40 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-10-27 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
41 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-10-27 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
42 | 2018/2019 | Kolejka 7 | 2018-10-27 | MKS Nielba Wągrowiec I | MKS Real-Astromal Leszno |
43 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-03 | UKS Lider Swarzędz | MKS Real-Astromal Leszno |
44 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-03 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Nielba Wągrowiec I |
45 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-03 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
46 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-03 | SKF Sparta Obirniki Wlkp | KS Posnania Poznań II |
47 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-03 | MKS Tęcza Kościan | MKS Poznań |
48 | 2018/2019 | Kolejka 8 | 2018-11-03 | KS Posnania Poznań I | KS Polonia Środa Wlkp. |
49 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-10 | KS Polonia Środa Wlkp. | UKS Lider Swarzędz |
50 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-10 | MKS Poznań | KS Posnania Poznań I |
51 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-10 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | MKS Tęcza Kościan |
52 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-10 | KS Posnania Poznań II | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp |
53 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-10 | MKS Nielba Wągrowiec I | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
54 | 2018/2019 | Kolejka 9 | 2018-11-10 | MKS Real-Astromal Leszno | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
55 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-11-17 | UKS Lider Swarzędz | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
56 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-11-17 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | MKS Real-Astromal Leszno |
57 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-11-17 | MKS Nielba Wągrowiec I | KS Posnania Poznań II |
58 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-11-17 | MKS Tęcza Kościan | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
59 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-11-17 | KS Posnania Poznań I | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
60 | 2018/2019 | Kolejka 10 | 2018-11-17 | KS Polonia Środa Wlkp. | MKS Poznań |
61 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-11-24 | MKS Poznań | UKS Lider Swarzędz |
62 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-11-24 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | KS Polonia Środa Wlkp. |
63 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-11-24 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | KS Posnania Poznań I |
64 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-11-24 | MKS Nielba Wągrowiec I | MKS Tęcza Kościan |
65 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-11-24 | MKS Real-Astromal Leszno | KS Posnania Poznań II |
66 | 2018/2019 | Kolejka 11 | 2018-11-24 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice
|
Wielkopolska Liga Juniorów Młodszych gr. F | |||||
Lp | Sezon | Kolejka/Seria | DataStart | Gospodarz | Gość |
1 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-01 | UKS Lider Swarzędz | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
2 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-01 | KS Posnania Poznań II | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
3 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-01 | MKS Real-Astromal Leszno | MKS Tęcza Kościan |
4 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-01 | MKS Nielba Wągrowiec I | KS Posnania Poznań I |
5 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-01 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | KS Polonia Środa Wlkp. |
6 | 2018/2019 | Kolejka 12 | 2018-12-01 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | MKS Poznań |
7 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2018-12-08 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | UKS Lider Swarzędz |
8 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2018-12-08 | MKS Poznań | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
9 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2018-12-08 | KS Polonia Środa Wlkp. | MKS Nielba Wągrowiec I |
10 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2018-12-08 | KS Posnania Poznań I | MKS Real-Astromal Leszno |
11 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2018-12-08 | MKS Tęcza Kościan | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
12 | 2018/2019 | Kolejka 13 | 2018-12-08 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | KS Posnania Poznań II |
13 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2018-12-15 | KS Posnania Poznań II | UKS Lider Swarzędz |
14 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2018-12-15 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | MKS Tęcza Kościan |
15 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2018-12-15 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | KS Posnania Poznań I |
16 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2018-12-15 | MKS Real-Astromal Leszno | KS Polonia Środa Wlkp. |
17 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2018-12-15 | MKS Nielba Wągrowiec I | MKS Poznań |
18 | 2018/2019 | Kolejka 14 | 2018-12-15 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
19 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2018-12-22 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | UKS Lider Swarzędz |
20 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2018-12-22 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | MKS Nielba Wągrowiec I |
21 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2018-12-22 | MKS Poznań | MKS Real-Astromal Leszno |
22 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2018-12-22 | KS Polonia Środa Wlkp. | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
23 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2018-12-22 | KS Posnania Poznań I | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
24 | 2018/2019 | Kolejka 15 | 2018-12-22 | MKS Tęcza Kościan | KS Posnania Poznań II |
25 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-02 | UKS Lider Swarzędz | MKS Tęcza Kościan |
26 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-02 | KS Posnania Poznań I | KS Posnania Poznań II |
27 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-02 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | KS Polonia Środa Wlkp. |
28 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-02 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Poznań |
29 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-02 | MKS Real-Astromal Leszno | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
30 | 2018/2019 | Kolejka 16 | 2019-02-02 | MKS Nielba Wągrowiec I | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
31 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-02-09 | MKS Nielba Wągrowiec I | UKS Lider Swarzędz |
32 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-02-09 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | MKS Real-Astromal Leszno |
33 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-02-09 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
34 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-02-09 | MKS Poznań | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
35 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-02-09 | KS Polonia Środa Wlkp. | KS Posnania Poznań II |
36 | 2018/2019 | Kolejka 17 | 2019-02-09 | KS Posnania Poznań I | MKS Tęcza Kościan |
37 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-02-16 | UKS Lider Swarzędz | KS Posnania Poznań I |
38 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-02-16 | MKS Tęcza Kościan | KS Polonia Środa Wlkp. |
39 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-02-16 | KS Posnania Poznań II | MKS Poznań |
40 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-02-16 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
41 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-02-16 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
42 | 2018/2019 | Kolejka 18 | 2019-02-16 | MKS Real-Astromal Leszno | MKS Nielba Wągrowiec I |
43 | 2018/2019 | Kolejka 19 | 2019-02-23 | MKS Real-Astromal Leszno | UKS Lider Swarzędz |
44 | 2018/2019 | Kolejka 19 | 2019-02-23 | MKS Nielba Wągrowiec I | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
45 | 2018/2019 | Kolejka 19 | 2019-02-23 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
46 | 2018/2019 | Kolejka 19 | 2019-02-23 | KS Posnania Poznań II | Sparta Oborniki Wlkp |
47 | 2018/2019 | Kolejka 19 | 2019-02-23 | MKS Poznań | MKS Tęcza Kościan |
48 | 2018/2019 | Kolejka 19 | 2019-02-23 | KS Polonia Środa Wlkp. | KS Posnania Poznań I |
49 | 2018/2019 | Kolejka 20 | 2019-03-02 | UKS Lider Swarzędz | KS Polonia Środa Wlkp. |
50 | 2018/2019 | Kolejka 20 | 2019-03-02 | KS Posnania Poznań I | MKS Poznań |
51 | 2018/2019 | Kolejka 20 | 2019-03-02 | MKS Tęcza Kościan | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
52 | 2018/2019 | Kolejka 20 | 2019-03-02 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | KS Posnania Poznań II |
53 | 2018/2019 | Kolejka 20 | 2019-03-02 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | MKS Nielba Wągrowiec I |
54 | 2018/2019 | Kolejka 20 | 2019-03-02 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Real-Astromal Leszno |
55 | 2018/2019 | Kolejka 21 | 2019-03-09 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | UKS Lider Swarzędz |
56 | 2018/2019 | Kolejka 21 | 2019-03-09 | MKS Real-Astromal Leszno | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice |
57 | 2018/2019 | Kolejka 21 | 2019-03-09 | KS Posnania Poznań II | MKS Nielba Wągrowiec I |
58 | 2018/2019 | Kolejka 21 | 2019-03-09 | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski | MKS Tęcza Kościan |
59 | 2018/2019 | Kolejka 21 | 2019-03-09 | SKF Sparta Oborniki Wlkp | KS Posnania Poznań I |
60 | 2018/2019 | Kolejka 21 | 2019-03-09 | MKS Poznań | KS Polonia Środa Wlkp. |
61 | 2018/2019 | Kolejka 22 | 2019-03-16 | UKS Lider Swarzędz | MKS Poznań |
62 | 2018/2019 | Kolejka 22 | 2019-03-16 | KS Polonia Środa Wlkp. | SKF Sparta Oborniki Wlkp |
63 | 2018/2019 | Kolejka 22 | 2019-03-16 | KS Posnania Poznań I | KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
64 | 2018/2019 | Kolejka 22 | 2019-03-16 | MKS Tęcza Kościan | MKS Nielba Wągrowiec I |
65 | 2018/2019 | Kolejka 22 | 2019-03-16 | KS Posnania Poznań II | MKS Real-Astromal Leszno |
66 | 2018/2019 | Kolejka 22 | 2019-03-16 | Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice | KPR Wolsztyniak Wolsztyn |
KPR Wolsztyniak - Ostrovia Ostrów-- 10.10.2018 ( środa ) godzina 18.00, MSS Świtezianka ul. Marcinkowskiego
KPR Wolsztyniak - Posnania Poznań II -- 24.10.2018 ( środa ) godzina 18.00, MSS Świtezianka ul. Marcinkowskiego
KPR Wolsztyniak - SPR Włoszakowice -- 28.11.2018 ( środa ) godzina 18.00, MSS Świtezianka ul. Marcinkowskiego
KPR Wolsztyniak - Real Astromal Leszno -- 12.12.2018 ( środa ) godzina 18.00, MSS Świtezianka ul. Marcinkowskiego
1. | BORKOWSKI Paweł | 180 / 70 | |||
2. | BRYCHCY Hubert | 170 / 51 | Rozgrywający | ||
3. | CEGLAREK Jakub | 176 / 74 | Obrotowy | ||
4. | HOROWSKI Igor | 185 / 62 | Rozgrywający | ||
5. | KNOPISZ Jakub | 178 / 57 | Skrzydłowy | ||
6. | LISIECKI Karol | 52 / 164 | Skrzydłowy | ||
7. | MATERNA Jakub | 167 / 55 | |||
8. | MIŚKO Mateusz | 161 / 52 | Skrzydłowy | ||
9. | NIEWĘGŁOWSKI Kacper | 49 / 166 | |||
10. | STRAŻYŃSKI Kacper | 164 / 62 | Obrotowy | ||
11. | SZARANEK Patryk | 183 / 68 | Skrzydłowy | ||
12. | TAJCHERT Oskar | 185 / 56 | Bramkarz | ||
13. | WEISS Jan | 184 / 56 | Rozgrywający |