Po raz pierwszy wybieramy "Człowieka Roku tygodnika Dzień Wolsztyński". Przyłącz się do akcji i oddaj głos na swojego faworyta!

Jednym z nominowanych ludzi jest MARCIN PIETRUSZKA !!!

 

Do zaszczytnego tytułu pretenduje 15 osób z naszego regionu, które swoją działalnością zasłużyły na wyróżnienie.
W gronie tym znajdują się przedstawiciele różnych środowisk, ale łączy ich jedno: ich działania są wyjątkowe.
Są wśród nich osoby, które niosą pomoc potrzebujących, odnoszą sukcesy, dają radość innym, wykonując swoją pracę przyczyniają się do poprawy warunków innych.
Są to osoby, które robią o wiele więcej niż wynika to z obowiązków służbowych, a niekiedy zupełnie społecznie.
Są w tym gronie także zwycięzcy niektórych z naszych plebiscytów, których już wcześniej docenili Czytelnicy i Internauci.
Z pewnością, każda z tych osób jest godna zauważenia i co warto podkreślić, wszyscy którzy dowiadywali się o naszej nominacji nie kryli zaskoczenia, czuli się bardzo zaszczyceni i podkreślali skromnie, że z pewnością są inni którzy zasługują na nie bardziej.

Głosowanie w naszym plebiscycie rusza dziś, 8 stycznia i potrwa do 23 stycznia, do godziny 11.59. Bieżące wyniki śledzić będzie można na naszych portalach wolsztyn.naszemiasto.pl i zbaszyn.naszemiasto.pl.

Laureat naszego plebiscytu otrzyma dyplom i pamiątkową statuetkę, a poza tym zostanie zakwalifikowany do wojewódzkiego plebiscytu "Człowiek Roku Wielkopolski 2012" , który organizować będzie "Głos Wielkopolski" od 25 stycznia do 9 lutego.
Do tego etapu mogą zostać też zakwalifikowani inni kandydaci wybrani przez kapitułę. Ogłoszenie wyników 16.02. w wydaniu urodzinowym "Głosu Wielkopolski".

Głosy na wybranych kandydatów można oddawać za pomocą sms, wysyłając odpowiednią treść, która znajduje się pod zdjęciem każdego z nich na numer 72355 . Koszt jednego smsa to 2,46 złotych z VAT .


AKTUALNE WYNIKI