Niezwykle trudny pojedynek czeka zawodników Marcina Pietruszki. W sobotę do Wolsztyna przyjeżdża zespół z Olsztyna. Warmia Traveland zajmująca czwarte miejsce w ligowej tabeli tuż nad Wolsztyniakiem z pewnością zamelduje się w najsilniejszym składzie. Olsztynianie z wielkim niedosytem po ostatnim remisie na własnym boisku z Realem Leszno, będą chcieli powalczyć chociażby o jeden punkt. Warmia jak i nasz Wolsztyniak mają szansę zakończyć rozgrywki na podium dlatego dla obu zespołów ten mecz będzie bardzo ważnym pojedynkiem.
W pierwszej rundzie na hali w Olsztynie padł remis 28:28. Wówczas rewelacyjnie w naszej drużynie spisała się trójka naszych najlepszych strzelców (Wajs, Kaczmarek, Pietruszka) strzelając łącznie aż 22 bramki. W ekipie Warmii mocno punktowali Dzieniszewski oraz Zyśk. Na chwilę obecną najskuteczniejszymi zawodnikami tej drużyny są Gawryś i Malewski, którzy zdobyli w poprzednim meczu z Lesznem po 10 bramek. Ten drugi zajmuje fotel wicelidera strzelców ligi z 126 bramkami, tuż za nim Wajs i Kaczmarek odpowiednio 124 i 123 bramki.
Trener Pietruszka musi wypuścić zawodników jak najbardziej zmotywowanych, po zwycięstwie w Poznaniu będzie im trochę łatwiej się zmobilizować i uwierzyć w zwycięstwo z tak mocnym rywalem. Na boisko wybiegnie najmocniejszy skład a brakować będzie tylko kontuzjowanego Artura Chrapy.
Miejmy nadzieję, że w sobotę dwa punkty zostaną w naszym mieście a Wolsztyniak przeskoczy w tabeli swojego rywala.


Wszystkich kibiców zapraszamy na sobotnie spotkanie. Mecz zacznie się o godzinie 17.00
Indywidualnym sponsorem spotkania jest: SKOK Jaworzno z filią przy ulicy Dr Roberta Kocha 52.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!


skok jaworzno