Drużyna KPR Wolsztyniak Wolsztyn występująca w grupie B Mistrzostw Wielkopolski Dzieci Młodszych rozegrała w piątek ostatni turniej w ramach rundy zasadniczej. Wyjazd do Leszna był niezwykle udany. Chłopcy wygrali wszystkie swoje mecze i zwyciężyli w turnieju. Najważniejsze jednak, że każdy z zawodników mógł sprawdzić się na boisku i zdobyć kolejne doświadczenia. Pierwsza fazę rozgrywek kończymy na I miejscu w grupie z bilansem 15 zwycięstw i 1 porażką. Przed nami turniej finałowy, w którym spotkamy się z najlepszymi drużynami z Wielkopolski.

Leszno 21.03.2019
Mecze z udziałem Wolsztyniaka:
Wolsztyniak - Astromal Leszno I 12:8
Astromal Leszno II - Wolsztyniak 2:13
Wolsztyniak - SPR Włoszakowice 9:4
Astromal Leszno III - Wolsztyniak 3:11

Skład KPR Wolsztyniak Wolsztyn:Jakub Świtała,Oliwier Bordych, Wojciech Wajs, Michał Kmiecik, Paweł Kozanecki, Fabian Vitkovskis, Norbert Czych, Karol Fryśny, Wiktor Walkowiak, Emanuel Młynkowiak, Karol Dolczewski, Bartek Krawczyk, Igor Jarębski, Stanisław Nowak, Maciej Fraszczak

III Turniej Mistrzostw Wielkopolsk i w kategorii Dzieci młodsze rocznik 2007 i mł. – grupa B Wolsztyn 22.02.2019

Mecze z udziałem Wolsztyniaka:

-Astromal Leszno III – Wolsztyniak Wolsztyn 0:12
Bramki:
Wajs Wojciech 6, Dolczewski Karol 1, Świtała Jakub 1, Bordych Oliwier 1, Kmiecik Michał 1,
Nowak Stanisław 1, Kozanecki Paweł 1

-Astromal Leszno I – Wolsztyniak Wolsztyn 0:9
Bramki:
Świtała Jakub 4, Ceglarek Bartosz 2, Wajs Wojciech 1, Bordych Oliwier 1, Krawczyk Bartosz 1

- Astromal Leszno III – Wolsztyniak Wolsztyn 1:18
Bramki:
Wajs Wojciech 4, Świtała Jakub 4, Nowak Stanisław 3, Fryśny Karol 2, Dolczewski Karol 1, Bordych
Oliwier 1, Kmiecik Michał 1, Vitkovskis Fabian 1, Ceglarek Bartosz 1

- SPR Włoszakowice – Wolsztyniak Wolsztyn 3:10
Bramki:
Wajs Wojciech 3, Świtała Jakub 3, Fryśny Karol 2, Bordych Oliwier 1, Nowak Stanisław 1

Tabela końcowa
Lp. Drużyna / Mecze / Pkt / Bramki
1. Wolsztyniak Wolsztyn / 4 / 12 / 49:4
2. Astromal Leszno I / 4 / 6 / 20:24
3. SPR Włoszakowice / 4 /6 / 24:24
4. Astromal Leszno II / 4 / 4 / 15:41
5. Astromal Leszno III /4 / 2 / 12:27

Skład Wolsztyniaka:
Walkowiak Wiktor – Wajs Wojciech 14, Świtała Jakub 12, Nowak Stanisław 5, Fryśny Karol 4, Bordych
Oliwier 4, Ceglarek Bartosz 3, Kmiecik Michał 2, Dolczewski Karol 2, Vitkovskis Fabian 1, Kozanecki
Paweł 1, Krawczyk Bartosz 1, Czych Norbert, Jarębski Igo
r
Tabela po trzech turniejach

Lp. Drużyna / Mecze / Pkt
1. Wolsztyniak Wolsztyn / 12 / 33
2. Astromal Leszno I / 12 / 27
3. SPR Włoszakowice / 12 / 17
4. Astromal Leszno II / 12 / 8
5. Astromal Leszno III / 12 / 5

We wtorek 12 grudnia odbył się we Włoszakowicach kolejny turniej rozgrywek o Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii Dzieci Młodszych.
W turnieju wzięły udział zespoły grupy B: Real Astromal Leszno I, II, i III, SPR Włoszakowice oraz reprezentacja naszego klubu.
Tym razem zawodnicy Wolsztyniaka wygrali wszystkie swoje mecze i zwyciężyli w turnieju.

Wyniki:
KPR Wolsztyniak - Real Astromal Leszno I 9:8,
KPR Wolsztyniak- Real Astromal Leszno II 14:2,
KPR Wolsztyniak- Real Astromal Leszno III 13:0,
KPR Wolsztyniak- SPR Włoszakowice 7:6.

Skład KPR Wolsztyniak Wolsztyn: Jakub Świtała, Oliwier Bordych, Wojtek Wajs, Michał Kmiecik, Paweł Kozanecki, Fabian Vitkovskis, Norbert Czych, Karol Fryśny, Wiktor Walkowiak, Emanuel Młynkowiak, Karol Dolczewski, Bartek Krawczyk.

 

W piątek, 23 listopada swoje ligowe zmagania rozpoczęli chłopcy z rocznika 2008. Na inaugurację rozgrywek drużyna dzieci młodszych wyjechała na turniej do Leszna. W zawodach wzięło udział pięć zespołów. Oprócz Wolsztyniaka startowały trzy zespoły z Leszna i jeden z Włoszakowic. Pierwszy występ naszej drużyny można uznać za udany. Po trzech zwycięstwach i jednej porażce zajęliśmy II miejsce. Wszyscy chłopcy pokazali ogromną wolę walki i ambicję. Wyniki meczów Wolsztyniaka: Włoszakowice- Wolsztyniak 5:11, Leszno I- Wolsztyniak 13:6, Wolsztyniak- Leszno II 9:3, Wolsztyniak-Leszno III 14:2. Skład naszej drużyny: Karol Fryśny, Karol Dolczewski, Igor Drajerski, Igor Jarębski, Jakub Światła, Wojciech Wajs, Oliwier Bordych, Wiktor Walkowiak, Michał Kmiecik, Bartosz Krawczyk, Mikołaj Ostrowski, Fabian Vitkovskis.

 

Facebook

dla rodzica

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.