5ikona1516

 Wszystkich sympatyków informujemy, iż wstęp na najbliższe spotkanie Wolsztyniaka z Warmią (tj. 10.10.15 - godz. 17:00) będzie DARMOWE!!!

Wejściówki sponsoruje bezpartyjny kandydat do Senatu RP Pan Jerzy Andrzejak. 



4free

51516ikona

Mueller MKS Grudziądz - Wolsztyniak Wolsztyn 28:33 (14:18)

Mueller MKS: Chmurski, Prietz - Ossowski 8, Pożoga 5, Kruszewski 4, Wiśniewski 3, Nalaskowski 3, Kostrzewa 2, Orłowski 2, Bartecki 1 oraz Piernicki, Babicki, Mrozowicz.

Wolsztyniak: Piskorski - Kuta 6, Chrapa 5, Wajs 4, Kaczmarek 4, Szutta 3, Pawłowski 3, Głowacki 2, Pietruszka 2, Raczkowiak 2, Rogoziński 2 oraz Wieczorek, Szała, Radny.

31516

KPR Wolsztyniak Wolsztyn - KS Meble Wójcik Elbląg 25:26 (9:14)

Wolsztyniak: Piskorski, Wieczorek - Kuta 6, Pawłowski 4, Szutta 3, Głowacki 3, Kaczmarek 2, Pietruszka 2, Gessner 2, Raczkowiak 2, Wajs 1, Rogoziński, Radny, Chrapa

Meble: Głębocki, Fiodor - Kupiec 8, Adamczak Piotr 5, Adamczak Paweł 4, Spychalski 3, Szopa 2, Dorsz 1, Olszewski 1, Tórz 1, Netz 1, Malczewski, Gębala, Malandy, Serpina

Karne:
Wolsztyniak - 1/1
Meble - 7/7

Kary:
Wolsztyn - 4 minuty (Głowacki 2, Raczkowiak 2)
Elbląg - 8 minut (Malczewski 2, Dorsz 2, Adamczak Piotr 2, Netz 2)

1kolejka20152016

Spójnia Gdynia - Wolsztyniak Wolsztyn 26:17 (10:9)

Wolsztyniak: Wieczorek, Piskorski - P.Szutta 3, Kaczmarek 3, Głowacki 3, Szała 2, Gessner 1, Raczkowiak 1, Chrapa 1, Rogoziński 1, Wajs 1 oraz Podleśny, Pawłowski, N.Szutta, Kuta.
Karne: 2/2.
Kary: 6 min.

Spójnia: Zimakowski - Oliferchuk 8, Wróbel 8, Matuszak 2, Chyła 2, Pedryc 1, Rakowski 1 oraz Nazimek, Ringwelski, Brukwicki, Rychlewski, Derdzikowski.
Karne: 4/4.
Kary: 16 min.


Kary: Spójnia - 16 min. Oliferchuk 4 min., Bielec 4 min., Matuszak 2 min., Wróbel 2 min., Ringwelski 2 min., Brukwicki 2 min.). Wolsztyniak - 6 min. (Raczkowiak 4 min., Pawłowski 2 min.).
Sędziowie: Szwedo (Osina), Niedbała (Szczecin).
Widzów: 100.

1kolejka20152016

 Spójnia Gdynia - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 26:17 (10:9)

Niestety początek sezonu nie rozpoczyna się po naszej myśli. Nasi zawodnicy wysoko przegrali w Gdyni choć pierwsza połowa tego nie zapowiadała. Więcej informacji niebawem.

Podkategorie

Runda I

Kolejka 1, 2019-09-14/15, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/1

MKS Żagiew Dzierżoniów

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/2

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

SPR Oleśnica

IIM1/3

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/4

TS Zew Świebodzin

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/5

MKS Tęcza Kościan

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/6

UKS Trójka Nowa Sól

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/7

SKS Orlik Brzeg

ŚKPR Świdnica

Kolejka 2, 2019-09-21/22, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/8

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

ŚKPR Świdnica

IIM1/9

SKF KPR Sparta Oborniki

SKS Orlik Brzeg

IIM1/10

LKPR Moto-Jelcz Oława

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/11

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

MKS Tęcza Kościan

IIM1/12

LKS OSiR Komprachcice

TS Zew Świebodzin

IIM1/13

SPR Oleśnica

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/14

MKS Żagiew Dzierżoniów

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

Kolejka 3, 2019-09-28/29, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/15

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/16

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/17

TS Zew Świebodzin

SPR Oleśnica

IIM1/18

MKS Tęcza Kościan

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/19

UKS Trójka Nowa Sól

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/20

SKS Orlik Brzeg

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/21

ŚKPR Świdnica

SKF KPR Sparta Oborniki

Kolejka 4, 2019-10-05/06, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/22

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/23

LKPR Moto-Jelcz Oława

ŚKPR Świdnica

IIM1/24

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SKS Orlik Brzeg

IIM1/25

LKS OSiR Komprachcice

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/26

SPR Oleśnica

MKS Tęcza Kościan

IIM1/27

MKS Żagiew Dzierżoniów

TS Zew Świebodzin

IIM1/28

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

Kolejka 5, 2019-10-12/13, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/29

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/30

TS Zew Świebodzin

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/31

MKS Tęcza Kościan

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/32

UKS Trójka Nowa Sól

SPR Oleśnica

IIM1/33

SKS Orlik Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/34

ŚKPR Świdnica

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/35

SKF KPR Sparta Oborniki

LKPR Moto-Jelcz Oława

Kolejka 6, 2019-10-19/20, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/36

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/37

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/38

LKS OSiR Komprachcice

ŚKPR Świdnica

IIM1/39

SPR Oleśnica

SKS Orlik Brzeg

IIM1/40

MKS Żagiew Dzierżoniów

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/41

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

MKS Tęcza Kościan

IIM1/42

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

TS Zew Świebodzin

Kolejka 7, 2019-10-26/27, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/43

TS Zew Świebodzin

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/44

MKS Tęcza Kościan

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/45

UKS Trójka Nowa Sól

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/46

SKS Orlik Brzeg

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/47

ŚKPR Świdnica

SPR Oleśnica

IIM1/48

SKF KPR Sparta Oborniki

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/49

LKPR Moto-Jelcz Oława

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

Kolejka 8, 2019-11-09/10, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/50

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/51

LKS OSiR Komprachcice

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/52

SPR Oleśnica

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/53

MKS Żagiew Dzierżoniów

ŚKPR Świdnica

IIM1/54

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

SKS Orlik Brzeg

IIM1/55

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/56

TS Zew Świebodzin

MKS Tęcza Kościan

Kolejka 9, 2019-11-16/17, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/57

MKS Tęcza Kościan

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/58

UKS Trójka Nowa Sól

TS Zew Świebodzin

IIM1/59

SKS Orlik Brzeg

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/60

ŚKPR Świdnica

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/61

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/62

LKPR Moto-Jelcz Oława

SPR Oleśnica

IIM1/63

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

LKS OSiR Komprachcice

Kolejka 10, 2019-11-23/24, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/64

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/65

SPR Oleśnica

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/66

MKS Żagiew Dzierżoniów

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/67

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/68

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

ŚKPR Świdnica

IIM1/69

TS Zew Świebodzin

SKS Orlik Brzeg

IIM1/70

MKS Tęcza Kościan

UKS Trójka Nowa Sól

Kolejka 11, 2019-11-30/12-01, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/71

UKS Trójka Nowa Sól

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/72

SKS Orlik Brzeg

MKS Tęcza Kościan

IIM1/73

ŚKPR Świdnica

TS Zew Świebodzin

IIM1/74

SKF KPR Sparta Oborniki

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/75

LKPR Moto-Jelcz Oława

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/76

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/77

LKS OSiR Komprachcice

SPR Oleśnica

Kolejka 12, 2019-12-07/08, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/78

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SPR Oleśnica

IIM1/79

MKS Żagiew Dzierżoniów

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/80

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/81

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/82

TS Zew Świebodzin

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/83

MKS Tęcza Kościan

ŚKPR Świdnica

IIM1/84

UKS Trójka Nowa Sól

SKS Orlik Brzeg

 Kolejka 13, 2019-12-14/15, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/85

SKS Orlik Brzeg

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/86

ŚKPR Świdnica

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/87

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Tęcza Kościan

IIM1/88

LKPR Moto-Jelcz Oława

TS Zew Świebodzin

IIM1/89

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/90

LKS OSiR Komprachcice

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/91

SPR Oleśnica

MKS Żagiew Dzierżoniów

Runda II

Kolejka 14, 2020-01-25/26, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/92

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/93

SPR Oleśnica

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/94

LKS OSiR Komprachcice

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/95

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

TS Zew Świebodzin

IIM1/96

LKPR Moto-Jelcz Oława

MKS Tęcza Kościan

IIM1/97

SKF KPR Sparta Oborniki

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/98

ŚKPR Świdnica

SKS Orlik Brzeg

Kolejka 15, 2020-02-01/02, sobota/niedziela

   

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/99

ŚKPR Świdnica

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/100

SKS Orlik Brzeg

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/101

UKS Trójka Nowa Sól

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/102

MKS Tęcza Kościan

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/103

TS Zew Świebodzin

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/104

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SPR Oleśnica

IIM1/105

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

MKS Żagiew Dzierżoniów

Kolejka 16, 2020-02-08/09, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/106

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/107

MKS Żagiew Dzierżoniów

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/108

SPR Oleśnica

TS Zew Świebodzin

IIM1/109

LKS OSiR Komprachcice

MKS Tęcza Kościan

IIM1/110

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/111

LKPR Moto-Jelcz Oława

SKS Orlik Brzeg

IIM1/112

SKF KPR Sparta Oborniki

ŚKPR Świdnica

 Kolejka 17, 2020-02-15/16, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/113

SKF KPR Sparta Oborniki

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/114

ŚKPR Świdnica

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/115

SKS Orlik Brzeg

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/116

UKS Trójka Nowa Sól

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/117

MKS Tęcza Kościan

SPR Oleśnica

IIM1/118

TS Zew Świebodzin

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/119

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

Kolejka 18, 2020-02-22/23, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/120

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/121

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

TS Zew Świebodzin

IIM1/122

MKS Żagiew Dzierżoniów

MKS Tęcza Kościan

IIM1/123

SPR Oleśnica

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/124

LKS OSiR Komprachcice

SKS Orlik Brzeg

IIM1/125

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

ŚKPR Świdnica

IIM1/126

LKPR Moto-Jelcz Oława

SKF KPR Sparta Oborniki

Kolejka 19, 2020-02-29/03-01, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/127

LKPR Moto-Jelcz Oława

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/128

SKF KPR Sparta Oborniki

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/129

ŚKPR Świdnica

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/130

SKS Orlik Brzeg

SPR Oleśnica

IIM1/131

UKS Trójka Nowa Sól

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/132

MKS Tęcza Kościan

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/133

TS Zew Świebodzin

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

Kolejka 20, 2020-03-07/08, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/134

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

TS Zew Świebodzin

IIM1/135

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

MKS Tęcza Kościan

IIM1/136

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/137

MKS Żagiew Dzierżoniów

SKS Orlik Brzeg

IIM1/138

SPR Oleśnica

ŚKPR Świdnica

IIM1/139

LKS OSiR Komprachcice

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/140

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

LKPR Moto-Jelcz Oława

Kolejka 21, 2020-03-14/15, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/141

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/142

LKPR Moto-Jelcz Oława

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/143

SKF KPR Sparta Oborniki

SPR Oleśnica

IIM1/144

ŚKPR Świdnica

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/145

SKS Orlik Brzeg

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/146

UKS Trójka Nowa Sól

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/147

MKS Tęcza Kościan

TS Zew Świebodzin

Kolejka 22, 2020-03-21/22, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/148

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

MKS Tęcza Kościan

IIM1/149

TS Zew Świebodzin

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/150

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SKS Orlik Brzeg

IIM1/151

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

ŚKPR Świdnica

IIM1/152

MKS Żagiew Dzierżoniów

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/153

SPR Oleśnica

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/154

LKS OSiR Komprachcice

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

Kolejka 23, 2020-03-28/29, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/155

LKS OSiR Komprachcice

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/156

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SPR Oleśnica

IIM1/157

LKPR Moto-Jelcz Oława

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/158

SKF KPR Sparta Oborniki

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/159

ŚKPR Świdnica

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/160

SKS Orlik Brzeg

TS Zew Świebodzin

IIM1/161

UKS Trójka Nowa Sól

MKS Tęcza Kościan

Kolejka 24, 2020-04-04/05, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/162

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/163

MKS Tęcza Kościan

SKS Orlik Brzeg

IIM1/164

TS Zew Świebodzin

ŚKPR Świdnica

IIM1/165

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/166

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/167

MKS Żagiew Dzierżoniów

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/168

SPR Oleśnica

LKS OSiR Komprachcice

Kolejka 25, 2020-04-18, sobota

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/169

SPR Oleśnica

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/170

LKS OSiR Komprachcice

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/171

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/172

LKPR Moto-Jelcz Oława

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/173

SKF KPR Sparta Oborniki

TS Zew Świebodzin

IIM1/174

ŚKPR Świdnica

MKS Tęcza Kościan

IIM1/175

SKS Orlik Brzeg

UKS Trójka Nowa Sól

Kolejka 26, 2020-04-25, sobota

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/176

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SKS Orlik Brzeg

IIM1/177

UKS Trójka Nowa Sól

ŚKPR Świdnica

IIM1/178

MKS Tęcza Kościan

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/179

TS Zew Świebodzin

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/180

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/181

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/182

MKS Żagiew Dzierżoniów

SPR Oleśnica

 

Facebook

SportsManago - dla Rodziców

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.