W dn. 11.11. 2013, MKTS Astra Nowa Sól był organizatorem turnieju piłki ręcznej seniorów z okazji Narodowego Święta Niepodległości.


Udział wzięły zespoły:

UKS Spartakus Buk, KPR Chrobry Głogów, Wolsztyniak Wolsztyn, Astra Nowa Sól

 

 AZS UKW Bydgoszcz - Wolsztyniak Wolsztyn 16:33 (9:16)

Wolsztyniak: Kapela, Płóciniczak - Kaczmarek 9, P. Szutta 4, Wajs 4, Wasilek 1, Raczkowiak 2, Nowak, Kuta, Rogoziński 5, Pietruszka 2, Podleśny 1, Chrapa 2, Horowski 3.
Karne: 2/2
AZS UKW: Makowski, Paulus - Żochowski 2, Zaborowski 1, Wiśniewski, Rupp 3, Matlach 6, Kłoś, Kocikowski, Zakrzewski 1, Łyszczarz 1, Orędowicz, Wojdak 2, Siekacz.
Karne: 1/4
Widzów: 100.

 Nasi zawodnicy rozgromili w dzisiejszym spotkaniu beniaminka z Bydgoszczy na ich własnym terenie. Mecz od samego początku był pod kontrolą naszej drużyny, z minuty na minutę Wolsztyniak powiekszał przewagę by ostatecznie pokonać akademików różnicą siedemnastu bramek.

Przy okazji najserdeczniejsze życzenia dla Huberta Kaczmarka, który obchodzi dziś urodziny.


 

Polski Cukier-Pomezania Malbork - Vetrex Sokół Kościerzyna 29:29 (19:13)
Kar-Do Spójnia Gdynia - Warmia Traveland Olsztyn 27:30 (14:16)
Meble Wójcik Elbląg - Wybrzeże Gdańsk 21:24 (9:7)
MKS Poznań - Nielba Wągrowiec 26:31 (12:15)
SMS ZPRP Gdańsk - WKS Grunwald Poznań 29:35 (16:13)
Real Astromal Leszno - AZS UW Warszawa 25:28 (12:14)


 

 Zapraszamy wszystkich kibiców Wolsztyniaka na nowy oficjalny fanpage na Facebooku!


  KLIKNIJ TUTAJ 

 

tv karat

  TV Karat 24 przygotowała specjalnie dla kibiców Wolsztyniaka pełną relację ze  spotkania z ekipą Astromalu Leszno.


Relacja dostępna TUTAJ

Podkategorie

Runda I

Kolejka 1, 2019-09-14/15, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/1

MKS Żagiew Dzierżoniów

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/2

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

SPR Oleśnica

IIM1/3

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/4

TS Zew Świebodzin

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/5

MKS Tęcza Kościan

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/6

UKS Trójka Nowa Sól

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/7

SKS Orlik Brzeg

ŚKPR Świdnica

Kolejka 2, 2019-09-21/22, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/8

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

ŚKPR Świdnica

IIM1/9

SKF KPR Sparta Oborniki

SKS Orlik Brzeg

IIM1/10

LKPR Moto-Jelcz Oława

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/11

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

MKS Tęcza Kościan

IIM1/12

LKS OSiR Komprachcice

TS Zew Świebodzin

IIM1/13

SPR Oleśnica

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/14

MKS Żagiew Dzierżoniów

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

Kolejka 3, 2019-09-28/29, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/15

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/16

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/17

TS Zew Świebodzin

SPR Oleśnica

IIM1/18

MKS Tęcza Kościan

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/19

UKS Trójka Nowa Sól

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/20

SKS Orlik Brzeg

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/21

ŚKPR Świdnica

SKF KPR Sparta Oborniki

Kolejka 4, 2019-10-05/06, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/22

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/23

LKPR Moto-Jelcz Oława

ŚKPR Świdnica

IIM1/24

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SKS Orlik Brzeg

IIM1/25

LKS OSiR Komprachcice

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/26

SPR Oleśnica

MKS Tęcza Kościan

IIM1/27

MKS Żagiew Dzierżoniów

TS Zew Świebodzin

IIM1/28

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

Kolejka 5, 2019-10-12/13, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/29

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/30

TS Zew Świebodzin

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/31

MKS Tęcza Kościan

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/32

UKS Trójka Nowa Sól

SPR Oleśnica

IIM1/33

SKS Orlik Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/34

ŚKPR Świdnica

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/35

SKF KPR Sparta Oborniki

LKPR Moto-Jelcz Oława

Kolejka 6, 2019-10-19/20, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/36

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/37

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/38

LKS OSiR Komprachcice

ŚKPR Świdnica

IIM1/39

SPR Oleśnica

SKS Orlik Brzeg

IIM1/40

MKS Żagiew Dzierżoniów

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/41

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

MKS Tęcza Kościan

IIM1/42

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

TS Zew Świebodzin

Kolejka 7, 2019-10-26/27, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/43

TS Zew Świebodzin

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/44

MKS Tęcza Kościan

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/45

UKS Trójka Nowa Sól

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/46

SKS Orlik Brzeg

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/47

ŚKPR Świdnica

SPR Oleśnica

IIM1/48

SKF KPR Sparta Oborniki

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/49

LKPR Moto-Jelcz Oława

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

Kolejka 8, 2019-11-09/10, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/50

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/51

LKS OSiR Komprachcice

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/52

SPR Oleśnica

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/53

MKS Żagiew Dzierżoniów

ŚKPR Świdnica

IIM1/54

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

SKS Orlik Brzeg

IIM1/55

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/56

TS Zew Świebodzin

MKS Tęcza Kościan

Kolejka 9, 2019-11-16/17, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/57

MKS Tęcza Kościan

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/58

UKS Trójka Nowa Sól

TS Zew Świebodzin

IIM1/59

SKS Orlik Brzeg

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/60

ŚKPR Świdnica

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/61

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/62

LKPR Moto-Jelcz Oława

SPR Oleśnica

IIM1/63

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

LKS OSiR Komprachcice

Kolejka 10, 2019-11-23/24, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/64

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/65

SPR Oleśnica

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/66

MKS Żagiew Dzierżoniów

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/67

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/68

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

ŚKPR Świdnica

IIM1/69

TS Zew Świebodzin

SKS Orlik Brzeg

IIM1/70

MKS Tęcza Kościan

UKS Trójka Nowa Sól

Kolejka 11, 2019-11-30/12-01, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/71

UKS Trójka Nowa Sól

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/72

SKS Orlik Brzeg

MKS Tęcza Kościan

IIM1/73

ŚKPR Świdnica

TS Zew Świebodzin

IIM1/74

SKF KPR Sparta Oborniki

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/75

LKPR Moto-Jelcz Oława

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/76

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/77

LKS OSiR Komprachcice

SPR Oleśnica

Kolejka 12, 2019-12-07/08, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/78

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SPR Oleśnica

IIM1/79

MKS Żagiew Dzierżoniów

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/80

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/81

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/82

TS Zew Świebodzin

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/83

MKS Tęcza Kościan

ŚKPR Świdnica

IIM1/84

UKS Trójka Nowa Sól

SKS Orlik Brzeg

 Kolejka 13, 2019-12-14/15, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/85

SKS Orlik Brzeg

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/86

ŚKPR Świdnica

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/87

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Tęcza Kościan

IIM1/88

LKPR Moto-Jelcz Oława

TS Zew Świebodzin

IIM1/89

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/90

LKS OSiR Komprachcice

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/91

SPR Oleśnica

MKS Żagiew Dzierżoniów

Runda II

Kolejka 14, 2020-01-25/26, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/92

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/93

SPR Oleśnica

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/94

LKS OSiR Komprachcice

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/95

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

TS Zew Świebodzin

IIM1/96

LKPR Moto-Jelcz Oława

MKS Tęcza Kościan

IIM1/97

SKF KPR Sparta Oborniki

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/98

ŚKPR Świdnica

SKS Orlik Brzeg

Kolejka 15, 2020-02-01/02, sobota/niedziela

   

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/99

ŚKPR Świdnica

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/100

SKS Orlik Brzeg

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/101

UKS Trójka Nowa Sól

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/102

MKS Tęcza Kościan

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/103

TS Zew Świebodzin

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/104

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SPR Oleśnica

IIM1/105

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

MKS Żagiew Dzierżoniów

Kolejka 16, 2020-02-08/09, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/106

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/107

MKS Żagiew Dzierżoniów

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/108

SPR Oleśnica

TS Zew Świebodzin

IIM1/109

LKS OSiR Komprachcice

MKS Tęcza Kościan

IIM1/110

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/111

LKPR Moto-Jelcz Oława

SKS Orlik Brzeg

IIM1/112

SKF KPR Sparta Oborniki

ŚKPR Świdnica

 Kolejka 17, 2020-02-15/16, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/113

SKF KPR Sparta Oborniki

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/114

ŚKPR Świdnica

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/115

SKS Orlik Brzeg

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/116

UKS Trójka Nowa Sól

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/117

MKS Tęcza Kościan

SPR Oleśnica

IIM1/118

TS Zew Świebodzin

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/119

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

Kolejka 18, 2020-02-22/23, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/120

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/121

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

TS Zew Świebodzin

IIM1/122

MKS Żagiew Dzierżoniów

MKS Tęcza Kościan

IIM1/123

SPR Oleśnica

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/124

LKS OSiR Komprachcice

SKS Orlik Brzeg

IIM1/125

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

ŚKPR Świdnica

IIM1/126

LKPR Moto-Jelcz Oława

SKF KPR Sparta Oborniki

Kolejka 19, 2020-02-29/03-01, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/127

LKPR Moto-Jelcz Oława

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/128

SKF KPR Sparta Oborniki

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/129

ŚKPR Świdnica

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/130

SKS Orlik Brzeg

SPR Oleśnica

IIM1/131

UKS Trójka Nowa Sól

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/132

MKS Tęcza Kościan

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/133

TS Zew Świebodzin

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

Kolejka 20, 2020-03-07/08, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/134

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

TS Zew Świebodzin

IIM1/135

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

MKS Tęcza Kościan

IIM1/136

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/137

MKS Żagiew Dzierżoniów

SKS Orlik Brzeg

IIM1/138

SPR Oleśnica

ŚKPR Świdnica

IIM1/139

LKS OSiR Komprachcice

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/140

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

LKPR Moto-Jelcz Oława

Kolejka 21, 2020-03-14/15, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/141

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/142

LKPR Moto-Jelcz Oława

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/143

SKF KPR Sparta Oborniki

SPR Oleśnica

IIM1/144

ŚKPR Świdnica

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/145

SKS Orlik Brzeg

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/146

UKS Trójka Nowa Sól

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/147

MKS Tęcza Kościan

TS Zew Świebodzin

Kolejka 22, 2020-03-21/22, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/148

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

MKS Tęcza Kościan

IIM1/149

TS Zew Świebodzin

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/150

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SKS Orlik Brzeg

IIM1/151

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

ŚKPR Świdnica

IIM1/152

MKS Żagiew Dzierżoniów

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/153

SPR Oleśnica

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/154

LKS OSiR Komprachcice

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

Kolejka 23, 2020-03-28/29, sobota/niedziela

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/155

LKS OSiR Komprachcice

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/156

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SPR Oleśnica

IIM1/157

LKPR Moto-Jelcz Oława

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/158

SKF KPR Sparta Oborniki

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/159

ŚKPR Świdnica

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/160

SKS Orlik Brzeg

TS Zew Świebodzin

IIM1/161

UKS Trójka Nowa Sól

MKS Tęcza Kościan

Kolejka 24, 2020-04-04/05, sobota/niedziela

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/162

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

UKS Trójka Nowa Sól

IIM1/163

MKS Tęcza Kościan

SKS Orlik Brzeg

IIM1/164

TS Zew Świebodzin

ŚKPR Świdnica

IIM1/165

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/166

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/167

MKS Żagiew Dzierżoniów

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/168

SPR Oleśnica

LKS OSiR Komprachcice

Kolejka 25, 2020-04-18, sobota

 

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/169

SPR Oleśnica

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

IIM1/170

LKS OSiR Komprachcice

MKS Żagiew Dzierżoniów

IIM1/171

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

IIM1/172

LKPR Moto-Jelcz Oława

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

IIM1/173

SKF KPR Sparta Oborniki

TS Zew Świebodzin

IIM1/174

ŚKPR Świdnica

MKS Tęcza Kościan

IIM1/175

SKS Orlik Brzeg

UKS Trójka Nowa Sól

Kolejka 26, 2020-04-25, sobota

 

Nr

Gospodarz

Gość

IIM1/176

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SKS Orlik Brzeg

IIM1/177

UKS Trójka Nowa Sól

ŚKPR Świdnica

IIM1/178

MKS Tęcza Kościan

SKF KPR Sparta Oborniki

IIM1/179

TS Zew Świebodzin

LKPR Moto-Jelcz Oława

IIM1/180

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

IIM1/181

SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk.

LKS OSiR Komprachcice

IIM1/182

MKS Żagiew Dzierżoniów

SPR Oleśnica

 

Facebook

Najbliższy mecz Seniorów

 

dla rodzica

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.